tioboW piątek, 1 kwietnia o godz. 20 w Stereo Krogs rozpocznie się koncert formacji Tiobo. Wstęp jest bezpłatny.

Zespół powstał w 2003r, Tiobo tworzy grupa muzyków, których połączyła zgodna wizja nowoczesnego rocka. Charakterystyczny i niepowtarzalny styl można z łatwością rozpoznać już po pierwszych dźwiękach utworów. Ciekawe kompozycje, nowoczesne brzmienie oraz nietuzinkowe teksty charakteryzują muzykę zespołu. Klimat tworzy nie tylko świetna muzyka, ale też sami muzycy, porywające koncerty (klubowe i plenerowe) oraz doskonała atmosfera w zespole to nieodłączny element wizerunku Tiobo.

Zespół wielokrotnie wyróżniano i nagradzano na licznych przeglądach. Z utworami „,Jest Miasto”, oraz „W Ciemności”, przez wiele tygodni gościli na pierwszych miejscach list przebojów regionalnych rozgłośni radiowych.

skład:
Dominik Nikonorov – wokal, gitara
Dominik Miklaszewski – gitara
Zbyszek Ziemka – gitara basowa
Marcin Ziemka – perkusja

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Karaoke Teatru Chorea
Kult w Wytwórni
6dzielnica
Héctor Rey / Piotr Tkacz w 6. dzielnicy
1 Komentarz
  • Robert
    2 kwietnia 2016 at 03:18

    Do Stereo Krogs dziś poszedłem z ciekawości i oniemiałem. Koncert pozostawił niesamowite wrażenie. Profeska i artyzm godny podziwi dumy dla miasta a bębniarz rozłożył mnie na łopatki. Też coś stukam ale dziś zostałem postawiony pod ścianą i rozstrzelany. Genialne!!! A to solo bas i bębny przed przerwą zmasakrowało mi czaszkę. Dlaczego w Łodzi dopiero teraz zobaczyłem tego kolesia i czemu zespołu nie słychać w radio i tv? Czekam niecierpliwie na kolejny koncert Tiobo. Oby jak najprędzej!!!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*