W piątek, 25 października o godz. 19 w Magnetofonie rozpocznie się impreza, podczas której na scenie pojawią się: The Analogs, Beginnings i Zimna Wojna. Wstęp: 30-35 zł.

Info od zespołu:
Chcemy w ten sposób podziękować za wsparcie jakiego udzieliliście nam podczas cyklu akustycznych występów naszych gitarzystów, Kamila Rosiaka i Pawła Czekała, w zakładach karnych i młodzieżowych ośrodkach wychowawczych. Celem tych koncertów było wsparcie ludzi samotnych, wyobcowanych, wykluczonych i nieprzystosowanych społecznie. Teksty piosenek które od lat pisze Paweł Czekała opowiadają o problemach związanych z życiem w mieście, bezdomnością, zagubieniem i przemocą. Często opierają się na jego własnych doświadczeniach i obserwacjach. Przemawiają bezpośrednio do słuchacza, a osoby znajdujące się na „zakręcie”, w trudnej sytuacji życiowej, czy izolowane od reszty społeczeństwa, znajdują w nich odbicie własnego losu.

Koncerty PROJEKT PUDŁO rozpoczęły się latem 2018 roku i początkowo zaplanowano 15 koncertów. W związku z olbrzymim zainteresowaniem do dnia dzisiejszego odwiedziliśmy kilkadziesiąt zakładów i ośrodków na terenie całej Polski. Wszystkie koncerty jakie zagraliśmy mogły odbyć się dzięki wsparciu jakiego nam udzieliliście. (między innymi za pośrednictwem portalu Wspieram To).

Podczas koncertów PROJEKT PUDŁO nagraliśmy akustyczną płytę live. Chcąc podziękować wszystkim za wsparcie (duchowe i materialne) a przy okazji zebrać trochę pieniędzy na kolejne koncerty projektu, postanowiliśmy zagrać trasę na której będziecie mogli posłuchać na żywo naszych piosenek w wersjach akustycznych, czyli takich w jakich gramy je w więzieniach i poprawczakach, ale nie tylko… Set koncertowy będzie składał się również z naszych piosenek w normalnych wersjach zagranych w pełnym składzie z perkusją i basem.  Takich koncertów jeszcze nie graliśmy w naszej blisko 25-letniej historii! Zapraszamy serdecznie!

Dla przypomnienia:
THE ANALOGS powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Na swoim koncie posiadają kilka płyt, zagrali setki koncertów a takie utwory jak „Era Techno”, „Pieśń Aniołów” czy „Co Warte Jest Życie” zna każdy fan nie tylko punk rocka.  W styczniu 2018 ukazał się najnowszy jak do tej pory album zespołu zatytułowany „Wilk”, który zebrał bardzo dobre recenzje i potwierdził, że są jednym z najważniejszych zespołów polskie sceny punk rockowej.

BEGINNINGS to zespół którego początki sięgają lata 2016 roku, kiedy to Ville Ronkko, znany z takich legendarnych formacji jak WASTED i I WALK THE LINE z Finlandii zamieszkał w Berlinie i zaczął pisać piosenki inspirowane twórczością Hüsker Dü, The Replacements, Rites Of Spring, Pegboy i Jawbreaker. Jakiś czas potem dołączył do niego Raoul Festante, wcześniej wokalista takich hardcorowych składów jaki VEIL, I DEFY czy SALAD DAYS. Skład zespołu zamknął się przed końcem 2016 po dołączeniu Roberta Licznerskiego i Tilman Rohlfa (wcześniej obaj grających w RESOLUTIONS) i Timothy Basserr-Allana z METRO CHUCKS. Cały 2017 rok pracowali nad materiałem a w styczniu 2018 roku zagrali w Berlinie swój pierwszy koncert. Wiosna tego samego roku nagali debiutancki album zatytułowany „Recover”, który wyszedł na CD i vinylu nakładem Rookie Records, Kidnap Music, Combat Rock Industry oraz polskiej wytwórni OldSchool Records. Od tamtej pory zespół gra intensywnie koncerty promujące płytę.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sipr250311_naglowne-3592
Koncerty w Łodzi – maj 2012
mazut
Mazut w Studenckim Radiu Żak PŁ
fiszemade
Fisz Emade Tworzywo w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*