synapsaW sobotę, 23 kwietnia o godz. 20 w Iron Horse rozpocznie się koncert formacji Synapsa. Towarzyszyć jej będzie Solution. Wstęp jest bezpłatny.

SYNAPSA (Wrocław)
Początki wrocławskiego zespołu SYNAPSA sięgają 2007 roku. Muzyka, którą wykonuje zespół oscyluje w klimatach metalowych. Pierwszym albumem, który wydała SYNAPSA są „Cienie”(2008). Singlem promującym to wydawnictwo był „Ogień”. Na przestrzeni lat skład zespołu ulegał zmianom, lecz w 2011 doczekał się stabilizacji. W 2013 roku swoją premierę ma EP2013. W ramach trasy promującej to wydawnictwo udało się zagrać mnóstwo koncertów w Polsce oraz poza jej granicami (np. w czeskiej Pradze). Utwory SYNAPSY emitowane były wielokrotnie na antenie Radia Wrocław, Dolnośląskiego Radia czy Radia LUZ. W 2015 roku SYNAPSA nawiązuje współpracę z wytwórnią LUNA Music Polska i wchodzi ponownie do studia w celu nagrania nowego albumu. W październiku płyta pt. “Confession” ma swoją premierę i trafia na półki sklepów muzycznych w całym kraju (m. in. salony Empiku). Tym samym rozpoczyna się ogólnopolska trasa koncertowa promująca nowe wydawnictwo.

Solution (Łódź)
Zespół Solution powstał w lutym 2012 roku w Łodzi. Ciekawe i niebanalne rytmicznie kompozycje uzupełnia charyzmatyczny wokal Damiana Oberle wyróżniającego się rzadko spotykaną osobowością sceniczną. Twórczość Solution bez wątpienia przypadnie do gustu słuchaczom poszukującym melodyjnego rocka w nieszablonowym wydaniu, w którym nietuzinkowe harmonie łączą się z mocnymi riffami. W styczniu 2014 przy współpracy z Dao Studio Adriana Janickiego zespół nagrał swoją pierwszą EP-kę „Nie patrząc wstecz” na której znalazły się 4 utwory.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
paluch
Paluch w Lordi’s
Koncert Izabeli Trojanowskiej w BOK Lutnia
oprocz
Oprócz w Tubajce

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*