_sorrry12 grudnia o godz. 20 w Scenografii rozpocznie się koncert grupy Sorry Boys. Bilety w cenie 25 zł – przedsprzedaż, 30 zł – dzień koncertu wejście na after party – darmo.

Warszawski zespół Sorry Boys, zadebiutował w 2010 r. albumem „Hard Working Classes”, wydanym przez Mystic Production. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez słuchaczy i recenzentów. Album promowały piosenki „Chance” i „Cancer Sign Love”, prezentowane przez liczne radiostacje, m.in. Escę Rock, Trójkę, Radio Roxy.

Już przed wydaniem debiutanckiego albumu grupa została zauważona zarówno w Polsce, jak i za granicą. W 2008 r. piosenka Sorry Boys znalazła się na płycie „,minimax pl”, sygnowanej przez Piotra Kaczkowskiego. W tym samym roku grupa zdobyła statuetkę „Best New Band Poland” na międzynarodowym konkursie GBOB w Londynie, a w 2009 r. nagrodę „Największa Nadzieja 2009” w ramach PAM London Awards. Zespół z powodzeniem koncertuje – na swoim koncie ma m.in. dwie trasy promujące album „Hard Working Classes”, obejmujące największe miasta w Polsce. Wystąpili również jako gość trasy m.in. Hey i Brodki oraz jako support Jassie Ware i I Blame Coco. Sorry Boys wystąpili m.in. na takich festiwalach jak Open’er Festival, Jarocin, Męskie Granie i Seven Festival. Wyjątkowym wydarzeniem w biografii Sorry Boys był koncert podczas pokazu kolekcji Macieja Zienia w Soho Factory w 2011 r., który był szeroko komentowany w branży modowej. Obecnie Sorry Boys kończą pracę nad drugim albumem, którego premiera odbędzie się jesienią 2013.

Zwiastunem nowego materiału jest singiel „The Sun” i “Phoenix”. Piosenki trafiły na listy przebojów i playlisty m.in. Trójki, Eski Rock i Radia Roxy.

Skład zespołu:
Bela Komoszyńska – głos, instrumenty klawiszowe
Tomasz Dąbrowski – gitary
Piotr Blak – gitara, instrumenty klawiszowe
Maciek Gołyźniak – perkusja
Bartosz Mielczarek – bas

/fot. Marta Klibert

Zobacz także:

Sorry Boys w Improwizacji (foto)

Sorry Boys w Empik Manufaktura (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
10
Kapela Hanki Wójciak w Przechowalni
ostr_11
Koncerty w Łodzi – czerwiec 2017
IMG_9675
Erith w Spaleni Słońcem

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*