Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Na dachu Sukcesji zapraszają 13 lipca na koncert Słonia promujący jego najnowszy albumu „MUTYLATOR”. SUPPORT: DEAD MEAT – łódzka ekipa lubiąca oldschoolowy hiphop, prowadzą podziemną wytwórnie, zajmują się organizacją koncertów.

Koncert odbędzie się na dachu Suckesji, Bawimy się pod gołym niebem w centrum miasta. Dach to ponad 800m2 przestrzeni imprezowej, bary, leżaki, loże i kanapy.

Bilet internetowo: ticketos.pl -> http://bit.ly/SLONiDEADMEAT, wpunkcie: Polski Street Szop Łódź oraz Kręgielnia Król Kul.

Po wydaniu ostatniej części trylogii “CZARNE SŁOŃCE” od WSRH, SŁOŃ powraca z nowym albumem solowym! Na albumie MUTYLATOR znajdzie się siedemnaście premierowych tracków, w których gościnnie usłyszycie takie osoby jak: Polska Wersja, Opał, Szpaku. Z zagranicznych gości pojawili się: King Gordy, G-Mo Skee oraz Reznik. Za bity odpowiadają między innymi: Gibbs, Young Veteran$ oraz The Returners. Gościnnie pojawił się też Tester Gier.

Koncert odbędzie się bez względu na pogodę, ponieważ istnieje możliwość przeniesienie w zadaszone miejsce (sala eventowa Kręgielnia Król Kul) która znajduje się przy wyjściu na dach Sukcesji.

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Julia Pietrucha w Wytworni
Wunder Wave 89: Discharge,Doom, Bad Breeding
punk_not_zgred
Punk Not Zgred Fest w Dekompresji

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*