Rokowanie_LOGOPasja, twórczość, ekspresja a także wymiana doświadczeń wśród zespołów muzycznych z regionu łódzkiego. Już wkrótce kolejna edycja Festiwalu Muzycznego Rokowanie zachęcamy wszystkie zespoły do uczestnictwa w tym muzycznym wydarzeniu.

Festiwal Muzyczny – Rockowanie jest wydarzeniem organizowanym przez Łódzki Dom Kultury, Radio Łódź S.A. i Dziennik Łódzki, w partnerstwie z Kutnowskim Domem Kultury, Miejskim Ośrodkiem Kultury w Skierniewicach, Miejskim Domem Kultury w Radomsku, Wieluńskim Domem Kultury, Centrum Kultury w Bełchatowie.

Festiwal  ma na celu: prezentowanie dorobku artystycznego zespołów muzycznych działających na terenie kraju i zagranicy. Konfrontacje osiągnięć artystycznych oraz wspieranie interesujących form działalności artystycznej wzbogacających kulturę regionu. Wymianę doświadczeń między wykonawcami oraz instruktorami, popularyzację oraz promocję działalności zespołów muzycznych.   Festiwal posiada charakter konkurs i jest  realizowany etapowo na terenie regionu łódzkiego. Każdy z zespołów, który  weźmie udział w festiwalu ma szansę na występy na scenach w całym województwie, jak też na atrakcyjne nagrody.  Informacje dotyczące festiwalu ROCKOWANIE – regulamin, karta zgłoszenia znajdują się na stronie www.ldk.lodz.pl.

Termin zgłoszeń upływa  31.03.2015
Koncert Finałowy –przyznanie nagród 12.06.2015
Serdecznie zapraszamy do udziału.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
The Voice of Poland 9 – odcinek 2 Live (foto)
paulittler
Paul Littler w Williamsburgu
APF1fot.Dariusz_Ptaszynski
Another Pink Floyd w Filharmonii Łódzkiej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*