rocknocaW środę, 12 lutego po godz. 20 w Luce rozpocznie się druga odsłona eliminacji Rock Nocą. Na scenie pojawią się Drop Pants oraz Young Stadium Club. Wstęp wynosi 6 zł.

Drop Pants – to łódzki zespół grający energiczną mieszankę amerykańskiego i brytyjskiego rocka. Zespół powstał w październiku 2012 roku w Łodzi. Muzycy znali się dzięki wcześniej współpracy przy okazji innego projektu, zaczęli formować skład. Zespół zaczął nabierać charakteru, a praca w zespole tempa. Powstawały nowe utwory. Pierwsze koncerty zakończone były sukcesem. Drop Pants powoli zaczęło zdobywać pierwszych fanów. Obecnie zespół zdobywa coraz większą popularność w regionie łódzkim.

Young Stadium Club – to duet założony przez Dominika Buczkowskiego i Macieja Ramisza w maju 2013r. w Łodzi, który w realiach koncertowych będzie wspierany przez stworzony liveband. Niewątpliwym atutem i samozwańczym wyróżnieniem projektu są dwie bardzo istotne rzeczy. Pierwsza z nich to średnia wieku obu chłopaków, która jest zadziwiająco niska i wynosi 19 lat. Druga to fakt, iż wszystkie kompozycje powstają jedynie w środowisku studyjnym a produkcją stworzonych kompozycji zajmują się założyciele formacji. Zespół posiada pełną suwerenność w doborze środków muzycznych i nie jest uzależniony od osób trzecich w kwestii uzyskiwania własnego brzmienia.

ROCK NOCĄ – to ciekawa muzyka rockowa z całej Polski i Europy, to miejsce świetnej zabawy, to eksplozja energii…  Celem Festiwalu jest promocja i umożliwienie startu ciekawym muzykom i wykonawcom rockowym z całej Polski i Europy. Festiwal Rock Nocą to nie tylko muzyka, lecz także liczne wystawy, projekcje filmowe i happeningi. Festiwal nawiązał współpracę z Przystankiem Woodstock, organizowanym przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Festiwalowi patronują znani muzycy rockowi: Anja Orthodox (Closterkeller), Irek Wereński (Kult), Irek Loth (Kat), Lipa (Lipali) i inni.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
widzewska_jesie_muzyczna_2010_20101024_1109984361
Trzecia Łódzka Noc Muzyki – zapowiedź
treatment
The Treatment na Impact Festival
IMG_8184
Curly Heads w Klubie Wytwórnia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*