W środę, 26 lutego o godz. 19 w Radiu Łódź wystąpi Rezerwat. Wstęp wolny za okazaniem wejściówki w sprawie której należy napisać maila na adres: debichstudio@radiolodz.pl.

REZERWAT – to legendarna grupa rockowa założona w 1982 roku. Kultowy rock-band z jednym z największych polskich przebojów wszech czasów pt. ”Zaopiekuj się mną”. Czołową postacią grupy jest jej założyciel i autor większości materiału, Andrzej Adamiak – kompozytor, autor tekstów, producent, wokalista i gitarzysta basowy. W 1983 roku ukazał się pierwszy i po dziś dzień uważany za kultowy album grupy zatytułowany „Rezerwat” a utwory z tej płyty nie przestawały schodzić z czołówek list przebojów. W 1986, wydał doskonale przyjętą płytę „Serce”, na której znalazł się największy hit „Zaopiekuj się mną” oraz „Parasolki” i „Kocha ciebie niebo”. W roku 2016 nakładem Polskiego Radia ukazał się doskonale przyjęty krążek „Dotykaj”, trzecia oficjalna płyta zespołu. W lipcu 2018 roku nakładem Sony Music ukazał się album zatytułowany “Najważniejsze przeboje”, na którym znalazło się trzynaście utworów grupy najważniejszych dla fanów, dla Andrzeja Adamiaka i dla historii zespołu. Szacuje się, że do dnia dzisiejszego, Rezerwat sprzedał ponad 1,5 mln płyt a co najmniej drugie tyle wydano w formie różnych składanek.

Rezerwat na koncertach to magia dźwięków tworzonych przez profesjonalnych muzyków towarzyszących wokaliście, który obdarzony jest wyjątkowo charyzmatycznym głosem. Muzyka Rezerwatu dla jednych to wspomnienia młodości. Dla drugich to emocje związane z nowymi utworami grupy. Legenda powraca! Zaopiekuj się nią!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kultunp
Kult Unplugged w Wytwórni
luxtorpeda
Luxtorpeda w Dekompresji
IMG_1586
Gaba Kulka w Łączniku

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*