resztapokoleniaW piątek, 17 marca od godz. 19 w Kiju muzycznie. Na scenie pojawią się formacje Reszta Pokolenia oraz Londyn 70. Wstęp wolny.

Reszta Pokolenia – Płocki kwartet, który z grania początkowo ostrego, szybkiego punka ewoluował w bardziej rytmiczne punk rockowe klimaty.  Na przełomie czerwca i lipca 2012 roku zapisał w studiu – band.pl – jedenaście utworów, które zostały wydane na krążku pt. „Prawda”. Tuż przed gwiazdką 2016 wydał własnymi siłami długo wyczekiwany drugi album „Reszta Pokolenia”, nagrany w FL Studio i wydany przy współpracy z GM Records. Skład: Sławomir „Kuro” Kurek – gitara / wokal, Mateusz „Marat” Szwarc – gitara basowa, chórki, Maciej „Sosen” Sosnowski – gitara, Łukasz „Fred” Chaniło – perkusja

Londyn 70 – Zespół powstał w 1991 roku i działał prężnie na podlaskiej scenie do roku 1998 w którym zawiesił działalność. Jak sama nazwa wskazuje kapela mocno się inspiruje wydarzeniami oraz dokonaniami kapel działających w UK na przestrzeni lat 70 oraz późniejszych. Kapela reaktywowała się w połowie 2012 roku. Obecnie zespół pracuje nad materiałem na debiutancką płytę, która ukaże się prawdopodobnie w 2017.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Ella_Eyre_OWF2014
Poza Łodzią: RITA ORA oraz ELLA EYRE na Orange Warsaw Festival 2014
kellyfamily
The Kelly Family zagrają w Łodzi
ROMY-2
RÖMY i Headwind w New Yorku

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*