IMG_7433

W piątek, 18 maja o godz. 20 w TU przy Piramowicza 11/13 wystąpi Ragnar Ólafsson.Bilety:  20 zł – w przedsprzedaży, 25 zł – w dniu koncertu.

Ragnar Ólafsson – wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii. Jest członkiem-założycielem kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. Grał w tych kapelach bardzo różnorodne gatunki – od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal. Najbardziej znanym z jego grup jest Árstíðir, z którymi wydał cztery albumy studyjne (dwa dotarły do szczytu listy najpopularniejszych płyt na Islandii) i koncertował w ponad 30 krajach.Artysta napisał też muzykę do kilku filmów.

W 2016 Ragnar Ólafsson rozpoczął solowy projekt pod własnym nazwiskiem, pokazując kolejną stronę swojej twórczości. Tym razem to spokojne, nastrojowe granie w klimatach singer-songwriter, folk, country. Ragnar Ólafsson w maju przyleci do Polski na krótką trasę koncertową. Koncertować będzie ze świetnym skrzypkiem Davidem Ra-Champarim. Promować będą debiutancki album Ragnara „Urges”, który zbiera już pierwsze bardzo pozytywne recenzje w prasie muzycznej.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC07545
Guantanamo Party Program w Koniec Końców
ninja-foto
Ninja Syndrom w New Yorku
summer2015
Summer Dying Loud 2015 – informacja

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*