pullW niedzielę, 17 listopada o godz. 21 w Stereo Krogs rozpocznie się impreza z udziałem zespołu Pull the wire. Jako support pojawi się Over again. Wstęp wynosi 7 zł.

Historia Pull the wire zespołu sięga lat 2002-03. Pierwszym stałym składem Pull The Wire byli: Marszal (gitara, chórki), Łysy(perkusja) oraz Pepik(bas, wokal). Pierwsze lata zespołu zdominowały występy na lokalnej scenie w Żyrardowie, Warszawie oraz innych miastach głównie województwa mazowieckiego. W tym składzie zespół nagrał 8 utworów. Do 2009 roku zespół wystąpił przed takimi formacjami jak KSU, The Bill, Don Vasyl Roma. Przez wzgląd na sprawy osobiste w 2009 roku z zespołu odszedł Pepik. Po intensywnych poszukiwaniach zastępstwa dla niego do zespołu dołączyli Koziar (gitara), Wookie (wokal) oraz MicroMarszal (bas). Pierwszym wspólnym występem był koncert z okazji WOŚP – STOP POWODZIOM, który odbył się w lipcu 2010 roku. Od tego czasu, z jeszcze większą siłą rażenia chłopaki pokazują, że punk nie umarł, że można śpiewać o sprawach ważnych i poważnych, że można jednoczyć ludzi przeciwko głupocie, obojętności, nietolerancji i jednocześnie świetnie się bawić. W nowym składzie zespół  ponownie występował z takimi gwiazdami jak The Bill, The Analogs czy Farben Lehre oraz na wielu innych koncertach również poza granicami mazowieckiego.

W roku 2011 PTW pokazało się na Woodstocku w Pokojowej Wiosce Kryszny, gdzie supportowali zespół Farben Lehre, a następnie we wrześniu otwierali ogólnopolską trasę koncertową Punky Reggae Live. Nasza muzyka, a przede wszystkim nasze występy, to potężna dawka energii. Bardzo pozytywnej energii. Wierzymy, że to wszystko połączone z tekstami skłaniającymi do refleksji, potrafi wyrwać z szarej rzeczywistości, wyświechtanych szablonów myśli i pozwala spojrzeć szerzej i bardziej świadomie na otaczający świat. Zapalamy ogień w sercach naszej publiczności.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
piernikowski
Piernikowski i 1988 w DOMu
jazzmelomani
Grand Prix Jazz Melomani 2010
Kukon w Formacie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*