7 października o godz. 20 w Wytwórni odbędzie się koncert Przybysz | Przybysz. Bilety dostępne na: www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat, Eventim.pl, ebilet.pl i Going. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży: salonach Empik, Saturn i MediaMarkt.

Po latach siostry Przybysz ponownie łączą siły! W październiku zagrają w klubie Wytwórnia. Tej jesieni serca słuchaczy rozgrzeje koncert pod znakiem Natalii i Pauliny Przybysz. W ramach wspólnej trasy artystki zaprezentują publiczności swoje solowe albumy – „Światło Nocne”, „Chodź Tu!” oraz niezapomniany wspólny finał.

„Światło Nocne” to nowy album Natalii Przybysz, kolejny po znakomicie przyjętym krążku „Prąd”. Album zapowiadał singiel „Światło nocne” opowiadający o tym, co widoczne i o tym, co ukryte, a także o balansowaniu na krawędzi bycia sobą i udawania. Płytę dodatkowo promują takie utwory jak „Świat wewnętrzny”, „Dzieci malarzy” czy „Czarny”, do którego teledysk powstawał właśnie w hali klubu Wytwórnia.

Paulina Przybysz natomiast przez wiele lat zasilała najróżniejsze projekty, aby w końcu powiedzieć coś zdecydowanym głosem w solowym materiale. Jej debiutancki album nosi tytuł „Chodź Tu” i jak sama artystka zaznacza – występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, ponieważ „ma coś konkretnego do powiedzenia”. Single promujące płytę to „Dzielne kobiety”, „Pirx” i „Drewno”.

W kwietniu oba albumy obu sióstr zostały docenione nagrodą Fryderyk 2018, co pokazało, że siła sióstr zwycięża. Jesienią Natalia i Paulina Przybysz zawładną dziesięcioma miastami w Polsce, a każdy z koncertów pełen będzie niespodzianek, takich jak wyjątkowi goście.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
natalieloves
Natalie Loves You w Scenografii
Kosmopolitania_26
Kosmopolitania #26 w DOMu
Percival Schuttenbach w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*