Teatr CHOREA zaprasza na internetową premierę płyty “Gilgamesz”, a także do obejrzenia klipu “Ludzie Skorpiony” promującego album.

Koncert “Gilgamesz” autorstwa Tomasza Krzyżanowskiego to jeden z najbardziej docenionych przez krytyków i lubianych przez publiczność koncertów Teatru CHOREA. Premiera odbyła się w 2013 roku w Filharmonii Łódzkiej, a w ciągu ostatnich lat koncert był wykonywany na wielu festiwalach w Polsce i zagranicą. Duży, różnorodny zespół wykonawców, składający się z wybitnych muzyków jazzowych, kwartetu smyczkowego oraz wielobarwnego chóru wokalistów i aktorów związanych z Teatrem CHOREA stanowi o wyjątkowości i oryginalności tego przedsięwzięcia.

W 2020 roku udało nam się znów spotkać i zarejestrować ten wyjątkowy koncert w Studio Tonn w Łodzi. Efektem tej pracy jest płyta “Gilgamesz”, której premiera odbędzie się 28 października 2020.


Projekt zrealizowany w ramach zadania “CHOREA w sieci”, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury, w ramach programu Kultura w sieci.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kryzys
Robert Brylewski i Kryzys w DOMu
arms
Arms and Sleepers w Pop’n’Art
pschly
PCHŁY w Arterionie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*