Full_FATMJeden z najlepszych DJów na świecie oraz niekwestionowana gwiazda muzyki house – DAVID GUETTA – wystąpi z multimedialnym, muzycznym show w niedzielę 15 czerwca.

To jeszcze nie koniec listy wykonawców tegorocznej edycji OWF. Jego eklektyczna lista współpracowników przyprawia o zawrót głowy: Madonna i Snoop, Rihanna i Jay-Z, Chris Martin i Pitbull, David Bowie i Timbaland, Lady Gaga i 50 Cent. DAVID GUETTA sprzedaje więcej płyt niż wiele gwiazd muzyki pop. Swoją karierę rozpoczął już w połowie lat 90’, jednak ogólnoświatową sławę przyniósł mu dopiero album One Love z 2009 roku, a singiel promujący wydawnictwo „When Love Takes Over” od razu poszybował na szczyty europejskich list przebojów. Od tego czasu, każdy utwór wydany przez DAVIDA GUETTĘ spotyka się z ogromnym zainteresowaniem, o czym świadczy ponad miliard odtworzeń jego teledysków na You Tube. „Line-up Orange Warsaw Festival 2014 wzbogaca się o aktualnie najlepszego DJa na świecie.

DAVID GUETTA dostarczy uczestnikom festiwalu niesamowitych wrażeń muzyki house. Rozmach show, jakie daje na największych festiwalach na świecie jest tak imponujący jak liczba hitów, które stworzył.” – Sławomir Nowaczewski, Promotor Festiwalu, Rochstar Events. Florence Welch wraz ze swoim zespołem zabierze fanów w muzyczną podróż podczas drugiego dnia Orange Warsaw Festival.

FLORENCE AND THE MACHINE to trzeci ogłoszony wykonawca tegorocznej edycji OWF. Zagrają 14 czerwca na Stadionie Narodowym. FLORENCE AND THE MACHINE to Florence Welch – niezwykła artystka, ikona stylu i mody oraz godna następczyni Kate Bush, Stevie Nicks i Bjork. Jak one śpiewa o miłości i śmierci, seksie i przemocy. Jej muzyczny dorobek uzupełnia jedyne w swoim rodzaju osiągnięcie – Florence tchnęła nowe życie w formułę koncertów MTV Unplugged. Niepodrabialna, niepowtarzalna Flo – oczekujemy na jej świetny występ podczas drugiego dnia Orange Warsaw Festival tak samo, jak rzesze jej fanów. Zaproszenie

FLORENCE AND THE MACHINE było obowiązkowe. Takiej gwiazdy nie mogło zabraknąć na festiwalu jakim staje się na naszych oczach Orange Warsaw Festival” – Sławomir Nowaczewski, Promotor Festiwalu, Rochstar Events. Siódma edycja festiwalu odbędzie się w dniach 13-15 czerwca, na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Po raz pierwszy festiwal potrwa trzy dni, a artyści wystąpią na dwóch scenach. Dotychczas ogłoszony został występ – Kings of Leon oraz Queens of the Stone Age – którzy wystąpią 13 czerwca. Sprzedaż biletów na Orange Warsaw Festival 2014 rozpocznie się 21 stycznia, o godzinie 10:00 na stronach www.orangewarsawfestival.pl, www.eventim.pl oraz w sieci autoryzowanych punktów Eventim.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zaduszki
Zaduszki Jazz-Rockowe w Łódzkim Domu Kultury
RKL-002_EVT_Newsletter_558x700_v1_d39fee7206.jpg
Rammstein i Limp Bizkit zagrają w Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016
sipr310312-4329
Ania Dąbrowska w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*