KornJonathan Davis (Korn) oraz grupa SIXX:A.M. spotkają się z fanami podczas wydarzenia Power Festival, które już 7 czerwca odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Artyści będą rozdawać autografy w strefie Monster Energy, partnera imprezy. Sesje autografów będą otwarte dla wszystkich uczestników Power Festival.

7 czerwca w Atlas Arenie na jednej scenie zaprezentują się światowe legendy ciężkiego brzmienia: Korn, Megadeth, Sixx:A.M, a także reprezentanci polskiej sceny alternatywnej: Scream Maker oraz Chassis. Zróżnicowany line-up wydarzenia został przygotowany z myślą o kombinacji stylów, oscylujących wokół szeroko pojętej muzyki hard-rockowej, a także thrash oraz nu metalowej.

Z myślą o wszystkich fanach formacji Korn oraz Sixx:A.M. zaplanowano wyjątkowe spotkania artystów z fanami, w ramach których wszyscy uczestnicy Power Festival będą mieli wyjątkową okazję, by zdobyć autograf muzyków!

Plan spotkań:
20.00-20.30 Jonathan Davis
21.00-21.30 SIXX:A.M.

Jonathan Davis to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci mocnych brzmień, lider zespołu Korn, o którym mówi się, że zmienił oblicze współczesnej muzyki rockowej. Pierwsze sześć albumów studyjnych grupy rozeszło się w nakładzie 35 milionów płyt na całym świecie i przyniosło dwie statuetki Grammy oraz wypełnione hale koncertowe na całym świecie. Sam Davis został sklasyfikowany na 16 miejscu listy 100 najlepszych wokalistów metalowych wszech czasów według “Hit Parader”.

SIXX:A.M. jest zespołem powstałym w 2007 roku, w którego skład wchodzą legenda światowej sceny rockowej – Nikki Sixx, DJ Ashba (grający do niedawna w Guns N’Roses) oraz James Michael (współpracujący m.in. z Mötley Crüe). Obecnie zespół promuje swój przebojowy album “Prayers For The Damned”, który ukazał się w kwietniu tego roku. Występ na Power Festival to pierwsza wizyta Sixx.A.M. w Polsce.

Power Festival – niezbędnik festiwalowy

Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno – organizacyjnych związanych Power Festival w hali Atlas Arena w Łodzi, który odbędzie się 7 czerwca 2016 roku.

Otwarcie bram

Otwarcie bram hali Atlas Arena nastąpi w dniu festiwalu o godzinie 16:45.

Harmonogram festiwalu

18:00 – Scream Maker
18:45 – Chassis
19:30 – Sixx:A.M.
20:45 – Megadeth
22:30 – Korn

Parkingi przy hali

Parking przed halą jest w stanie pomieścić ok. 300 aut i jest płatny 30 zł. Dodatkowe parkingi w pobliżu hali: parking pod wiaduktem kolejowym na dworcu Łódź Kaliska, parking przy pętli autobusów (skrzyżowanie al. Włókniarzy/ul. Karolewskiej), ogrodzony parking przy „starych kasach” PKP na al. Unii Lubelskiej, parking przed aquaparkiem FALA, zatoka na al. Unii Lubelskiej (od stadionu do Konstantynowskiej), miejsca parkingowe na al. Unii Lubelskiej (od „starych kas” PKP do ul. Konstantynowskiej) -autokary, miejsca parkingowe na al. Unii Lubelskiej (od ul. Konstantynowskiej do ul. Srebrzyńskiej).

Dojazd

Dogodna lokalizacja Atlas Areny Łódź pozwala na szybki dojazd do hali komunikacją miejską: autobusy nr 6, 50, 52, 80, 80A, 86, 97, 98, 98A, 98B, 99, 99A, Z10 oraz tramwaje nr 8, 12, 14. Hala jest oddalona o około 3,5 km od Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta oraz o około 200 m od Dworca PKP Łódź Kaliska.

Zakup biletów w dniu festiwalu

Będzie możliwość zakupienia biletów w hali Atlas Arena w dniu festiwalu, w wyznaczonym punkcie, przy wejściu numer 1, od godziny 10:00. Ponadto bilety niemal do ostatniej chwili będzie można kupować za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w sieci salonów EMPIK na terenie całego kraju.

Osoby niepełnosprawne

W sprawie biletów dla osób niepełnosprawnych należy kontaktować się z organizatorem na adres: m.wojtasik@imprezyprestige.com.

Gastronomia podczas festiwalu

Podczas festiwalu będą uruchomione punkty gastronomiczne, w których będzie można zakupić napoje oraz ciepłe przekąski. Punkty będą zlokalizowane przy wejściach na halę.

Palenie papierosów podczas festiwalu

Palenie papierosów będzie możliwe tylko w wyznaczonym miejscu (za sektorem W-A). Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

Czego nie można wnosić na festiwal?

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne

Na teren festiwalu będzie można wnieść aparaty fotograficzne bez wymiennej optyki. Do hali zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio-video oraz aparatów mogących mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x.

Punkty medyczne

Podczas trwania Power Festival w hali Atlas Arena będą czynne punkty medyczne. Główny punkt medyczny będzie znajdował się na parterze pomiędzy sektorem U i A. Usługi świadczyć będą także dodatkowe punkty mobilne.

Bankomaty

W pobliżu Hali Widowiskowo-Sportowej Atlas Arena Łódź znajdują się bankomaty sieci BZWBK (Al. Unii Lubelskiej 3), PKO BP (Al. Unii Lubelskiej 3/5), Multibank Champion (Al. ks. Biskupa Władysława Bandurskiego 49) oraz PKO Bank Polski (ul. Bratysławska 6A).

Szatnia

W dniu festiwalu szatnia będzie odpłatna – 2 zł/os. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ Organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności. Temperatura w hali wynosi około 18 ˚C, dlatego też szatnia nie jest obowiązkowa.

Gadżety

Podczas festiwalu będą dostępne gadżety zespołów. Można będzie nabyć między innymi: koszulki, bluzy, torby, breloczki i kubki. Jedyna forma płatności za pamiątki to gotówka.

Power Festival: ostatnia szansa na bilety za 69 zł! Trzeba się śpieszyć

Wyczerpuje się pula biletów na Power Festival za jedyne 69 zł! Wejsciówki w promocyjnej cenie można nabywać wyłącznie w łódzkich salonach sieci Empik. Wydarzenie z udziałem formacji: Korn, Megadeth, Sixx:A.M., Scream Maker oraz Chassis odbędzie się już 7 czerwca w Atlas Arenie.

17 maja agencja Prestige MJM, we współpracy z Łódzkim Centrum Wydarzeń oraz siecią salonów Empik, uruchomiła wyjątkową akcję promocyjną dla wszystkich mieszkańców Łodzi. Osoby, które do 6 czerwca zakupią wejściówki na Power Festival w łódzkich salonach sieci Empik (Galeria Łódzka przy ulicy Piłsudskiego, Galeria Manufaktura przy ulicy Karskiego, Galeria Port przy ulicy Pabianickiej) otrzymają specjalną zniżkę na wejściówki na miejsca siedzące w wybranych sektorach.
Bilety w cenie 69 złotych są dostępne wyłącznie w sieci salonów Empik na terenie Łodzi aż do wyczerpania zapasów. Jak przyznają organizatorzy, zainteresowanie biletami jest bardzo duże.

– Łodzianie bardzo chętnie korzystają z trwającej promocji, a pula promocyjnych wejściówek powoli się wyczerpuje. Wszyscy zainteresowani ich nabyciem powinni jak najszybciej odwiedzić łódzkie Empiki. Warto przypomnieć, że ta wyjątkowa akcja to efekt owocnej współpracy naszej firmy z władzami miasta, które pragną aktywnie zaangażować się w promocję wydarzenia, a zarazem ułatwić udział w imprezie wszystkim lokalnym miłośnikom muzyki – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje Power Festival.

7 czerwca w Atlas Arenie na jednej scenie zaprezentują się światowe legendy ciężkiego brzmienia: Korn, Megadeth, Sixx:A.M, a także reprezentanci polskiej sceny alternatywnej: Scream Maker oraz Chassis. Zróżnicowany line-up wydarzenia został przygotowany z myślą o kombinacji stylów, oscylujących wokół szeroko pojętej muzyki hard-rockowej, a także thrash oraz nu metalowej.

Power Festival odbędzie się 7 czerwca 2016 roku. Bilety na to wydarzenie można zakupić poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
parias
Parias w Dekompresji
substytut
Substytut w Z innej beczki
donguralesko
Donguralesko w Dekompresji
1 Komentarz

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*