Peja_20111216-1981Sezon koncertowy w Dekompresji rozpoczyna się. 28 września wystąpi tam Peja, a także Gandzior, Śliwa i Magister Ninja.

Peji nie trzeba przedstawiać. To jeden z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich przedstawicieli hip-hopu. Twórca legendarnego Slums Attack.  W swoim dorobku ma 17 płyt i współpracował z wieloma polskimi i zagranicznymi muzykami. Raper w towarzystwie dj Decksa, Gandziora i Śliwy zawita do naszego miasta z trasą promującą najnowszy album CNO2, który będzie miał premierę 15 września 2012 roku.

Gandzior ztj. Gandi Ganda – raper wywodzący się PCP (Południowe Centrum Park). Na rynku ukazały się do tej pory jego dwie płyty – My, Ulica, Rap oraz Gorące Wersy Płoną. Śliwa to młody poznański raper reprezentujący dzielnicę Stare Miasto. Początki jego działalności sięgają 2007 roku. Wraz z beatmakerem Quei’ Em w jego domowym studiu zaczął nagrywać pierwsze tracki.

Magister Ninja – powstał w roku 2009 w Łodzi. Zespół gra mieszankę muzyki rockowej z elektroniką oraz rapem. W 2010 roku zespół udostępnił swoją debiutancką płytę Praca Magisterska. W bieżącym roku powstał drugi krążek pt. Raport Kryzysowy. Zespół zagrał wiele koncertów po całym kraju promując swój materiał, mając przyjemność grać u boku m.in. Apollo 440, Kazika i Kultu, H- Blockx, Macieja Maleńczuka i Psychodancing, Kamila Bednarka, Peji, T.Love, Enej, Tego Typa Mesa, Happysadu, Nagłego Ataku Spawacza i innych.

Wstęp – w przedsprzedaży 29 zł, w dniu koncertu 35 zł.

/fot. Gosia Wojna, www.gosiawojna.pl

Zobacz także:

Pezet w Dekompresji (foto)

Hip Hop Arena w Łodzi (foto)

Peja w Dekompresji (foto)

  

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
telus
Jacek Telus w Domu Literatury
JPEG_GRAFIKA
Agnes Obel w Wytwórni
Paluch w Teatrze Club

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*