szamburski2Ostatnia sobota kwietnia to kolejne wydarzenie w Galerii W Y, która tym razem przeniesie się o kilkadziesiąt numerów po ulicy Piotrkowskiej. W Galerii ASP na zaproszenie Galerii W Y wystąpi Paweł Szamburski.

Zapraszamy na kwietniową odsłonę naszego rocznego cyklu wydarzeń #AV #EL. Tym razem przenosimy się o kilkadziesiąt numerów ulicy Piotrkowskiej i Galeria W Y gościnnie pojawi się w Galerii ASP (ul. Piotrkowska 68), a z okazji wydłużonej Majówki w Łodzi wystąpi Paweł Szamburski.

Całkowicie akustyczny koncert muzyka znanego z gry w SzaZa, Bastarda, Lost Education i Ircha Clarinet Quartet będzie kolejnym wydarzeniem odbywającym się w ramach rocznego, bezpłatnego cyklu Galerii W Y pod nazwą #AV #EL.

Pawel Szamburski – klarnecista i kompozytor od lat zwiazany z warszawską sceną niezależną Lado ABC. Występuje w zespołach Bastarda, SzaZa, Lost Education, Ircha Clarinet Quartet oraz w autorskich projektach solowych (Ceratitis Capitata, Homo ludens). Tworzy muzykę na polu interdyscyplinarnym – dla teatru, filmu, słuchowisk radiowych, kina niemego czy teatru tańca.

Wstęp na koncert jest całkowicie darmowy.

Zadanie #AV #EL jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.

Koncert odbywa się w Galerii ASP (Piotrkowska 68) dzięki współpracy Galerii W Y z Galerią ASP i Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC07545
Guantanamo Party Program w Koniec Końców
koniecsiwata
Koniec Świata w Scenografii
QUEEN
Queen symfonicznie w Filharmonii Łódzkiej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*