overhoodW sobotę, 24 stycznia o godz. 21 w Iron Horse rozpocznie się imprez z udziałem grup Overhood i Pathology. Wstęp wynosi 5 zł.

Overhood – to połączenie rockowej kontestacji, hard-core’owej niezgody i klasycznego liryzmu. Ten zespół to starcie poglądów, osobowości i gustów, które w efekcie wyznacza nową jakość sceny muzycznej. Muzyka grupy to ciągła międzygatunkowa dyskusja wykraczająca daleko ponad funkcjonujące wciąż podziały. Ich twórczość to dowód na to, że dzięki wrażliwości i emocjonalnej inteligencji siedmiu zupełnie różnych ludzi, będących przedstawicielami różnych pokoleń i subkultur, jest w stanie znaleźć wspólny muzyczny język i mówić wspólnym głosem o tym, co chcielibyście wiedzieć, ale boicie się zapytać. Członkowie zespołu: Inez (voc), Davidoff (git), Tomek (drums), Jarospałke Hågstrøm – Jenssen (bass git), rafatu (git, voc) i Edyta W. (violin).

Pathology – Zespół Pathology został założony w styczniu 1999 przez duet gitarzystów Marcina Kulczyckiego i Adama Jełowickiego. Do nich dołączył basista Maciek Malarski i perkusista Rafał “Bigos” Wielogórski. W 2001 roku do zespołu w zastępstwie za pierwszego wokalistę kapeli Mariusza Jareckiego trafił Tomasz Struszczyk. Obecny skład kapeli to: Tomasz Struszczyk – wokal, Adam Jełowicki – gitara, Marcin Kulczycki – gitara, Marcin Łukaszewski – bas, Adam Kimaczyński –  perkusja.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
A.Piaseczny_foto
Muzyczne gwiazdy Sieradz Open Hair Festival
substytut
Substytut w Z innej beczki
sokol
Sokół i Marysia Starosta w Bedroomie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*