ostr2W sobotę, 16 kwietnia o godz. 23 w Bedroomie rozpocznie się kolejny koncert O.S.T.R. promujący płytę “Życie po śmierci”.  Bilety kosztują 45/49 zł.

O.S.T.R. o swoim poprzednim wydawnictwie mówił wprost: “To najważniejsza płyta w moim życiu. Jako Killing Skills chcieliśmy pozostać przy hip-hopie, ale w taki sposób, by przy produkcji wykorzystać wszystkie elementy dzieła muzycznego, bez ograniczeń. Dlatego płyta inspirowana jest muzyką filmową, muzyką poważną, ale już nie rozrywkową. W moim odczuciu jest to nowoczesna muzyka dla dorosłych.”

O.S.T.R. łącznie wydał 19 płyt, z czego 5 okryło się złotem, a 4 platyną. Jednak to właśnie ostatni album, “Podróź zwana życiem” jest najbardziej muzycznym dziełem reprezentanta Łodzi. Asfalt Records – “Praktycznie pozbawiony sampli, oparty w dużej mierze na instrumentach elektronicznych i bogatych aranżacjach kolektywu Killing Skills.”

Na swoim koncie Adam O.S.T.R. Ostrowski ma współpracę m.in. z muzykami z amerykańskiej, brytyjskiej i holenderskiej sceny hiphopowej. Tworząć kolektwy producencki Killing Skills, z Chrisem Van Rootselaar i Jaapem Wiewel, wszedł w zupełnie nowy wymiar muzyczny, a najnowsze dzieło pozostawia długo ciarki na skórze.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
avenge
Avenged Sevenfold w Atlas Arenie
Soundedit_poster2_net
Soundedit ’15 – antologia, analogia i romantycy
decadent
Decadent Fun Club i Procesor Plus w DOMu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*