dreamexW sobotę, 1 sierpnia o godz. 20 w Cafe Bar Poczekalnia, w ramach cyklu letnich koncertów pod nazwą ODKRYCIA ’15, rozpocznie się koncert zespołu Dream Experience. Organizatorami są Poltergeist Productions i Łódzkie Wideosesje.

Projekt Dream Experience zrodził się w głowach Olgi Witczak i Sebastiana Młotkowskiego już dawno temu. Początkowo zamysł był prosty: samotna gitara okraszona ciepłym kobiecym wokalem, spokojne piosenki nastrojem balansujące na granicy snu i jawy.. Zadziałało. Stworzyli razem kilka akustycznych, umiejscowionych w różnych przestrzeniach utworów, czuli jednak, że to nie wszystko. Efektem dalszych poszukiwań było uzupełnienie ich o bas (Robert Kraska) i perkusję (Michał Klama), ale proces trwa. Teraz wspólnie przelewają swoje doświadczenia na dźwięki i słowa, chcąc podzielić się nimi ze słuchaczami.

Podczas, gdy na terenie całej Polski trwać będzie sezon festiwalowy, organizatorzy nie zamierzają pozostawić w tyle Łodzi – od 11 lipca do 19 września w każdy weekend w Cafe Bar Poczekalnia organizowane będą występy artystów z całej Polski. Muzycy mają na swoim koncie liczne sukcesy i występy na festiwalach – między innymi na wyprzedanym przedterminowo Spring Break Festival, czy Open’er Festival. Cały cykl zakończy się 26 września koncertem fenomenalnej łódzkiej grupy Little White Lies.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
600x600
Edyta Geppert w Teatrze Muzycznym
Mammoth Ulthan w Fabryce Sztuki
wiezefabryk
Wieże Fabryk w Klubie DOM

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*