witchinW sobotę, 10 lutego o godz. 19 w Magnetofonie rozpocznie się kolejna odsłona cyklu No Reason To Live. Na scenie pojawią się Witching Hour, Gallower i Savager. Wstęp wynosi 40 zł.

Witching Hour – black/thrashowa horda z Niemiec. Jeśli jesteś maniakiem old schoolu, jeśli gardzisz tym, co współczesne, jeśli dałbyś się pokroić za klasyczny heavy metal, musisz znać tę kapelę. Jak dotąd w dorobku Witching Hour znaleźć można m.in. dwa pełniaki: Rise of the Desecrated (2009) i Past Midnight… (2011).

https://www.youtube.com/watch?v=c8IjsfNxv-o{/yotuube}</p> <p style="text-align: justify;">Gallower- po świetnie przyjętym występie przed m.in. Angel Witch ponownie przedstawią swoją definicję plugastwa. Absolutny mus dla fanów Venom, Sodom i Bathory. Chłopaki mają na koncie dwa dema: Witch Hunt Is On (2015) i Through the Gallows (2016).</p> <p style="text-align: justify;">{youtube}mAGIPfXezlY

Savager – dobitny dowód na to, że klasyczne granie ma się u nas dobrze. Jeśli heavy metal jest całym Twoim życiem, będziesz chłonął każdą nutę, jaką wymyślili. W 2017 roku Savager wydał swoją debiutancką EP-kę „Casus belli”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
elektrycznywegorz
Elektryczny Węgorz w Krańcoofce
kurw
Kosmopolitania # 24 w DOMu
overtheunder
Over the Under w Andrzeju, nie denerwuj się

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*