25 i 26 sierpnia w Magnetofonie odbędą się imprezy z cyklu No Reason To Live. Pierwszego dnia na scenie pojawią się: Funebrarum, Galvanizer i Sacrofuck, drugiego: Sarinvomit i Funeral Whore. Wstęp: 60 zł za 25 sierpnia, 40 zł za 26 sierpnia.

FUNEBRARUM – legenda amerykańskiej sceny. Oldchoolowy death metal, walec zarówno w studio, jak i na scenie. Miażdżąca siła, której nie sposób powstrzymać. Ostatnim materiałem zespołu jest EPka “Exhumation of the Ancient” z 2016 r.

Galvanizer – jeden z najlepszych fińskich zespołów ostatnich lat. Umiejętnie łączą death z grindem, mocno inspirując się bogami z Carcass. Zespół ma na koncie jeden pełny album, którym jest “Sanguine Vigil” z 2018 r.

Sacrofuck – zgniły death metal. Wprowadzą nas w posępny klimat koncertu. Ostatnim materiałem zespołu jest split z Enterchrist z 2018 r.

Sarinvomit – bluźnierczy i złowrogi black/thrash. Absolutna legenda tureckiej sceny ekstremalnej. Nie znają litości i nie biorą jeńców. Ostatnimi materiałami kapeli są pełniak “Malignant Thermonuclear Supremacy” z 2018 r. i split “Encomium of Depraved Instincts” z Eggs of Gomorrh z 2019 r.

Funeral Whore – death metal mocno inspirowany szwedzką szkołą. Tu króluje przemoc, a scena staje się miejscem ujścia barbarzyńskich instynktów. W dyskografii zespołu ostatnimi dokonaniami są pełniak “Phantasm”, koncertówka “Live Rituals of Death” i split (z Bloodfiend) “Only Death Prevails” – wszystkie z 2016.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_1202
Kult w Wytwórni
plakat_a2_szwalnia_01
Koncert VHSzwalnia
fono2
Fonografika Young Stage #2 w DOMu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*