8 lutego w Magnetofonie odbędzie się kolejna odsłona cyklu No Reason To Live. Tym razem na scenie pojawią się Malokarpatan, Negative Plane, Outre, OHG. Wstęp wynosi 70 zł.

Malokarpatan – swymi materiałami zdobywają szczyty corocznych metalowych podsumowań, osiągają też wyżyny rock’n’rollowej bezkompromisowości. Tradycja przede wszystkim: oldschoolowy black metal łączy się ze słowackim folklorem. Dla formalności, bo pewnie i tak to doskonale wiecie – mają w dorobku dwa duże albumy (“Stridžie dni” z 2015 i “Nordkarpatenland” z 2017 r.)

Negative Plane – prawdopodobnie najbardziej oryginalny przedstawiciel amerykańskiej sceny blackmetalowej. Przekonacie się, czym jest skrajny nihilizm i będziecie chcieli go więcej! Jak dotąd wypuścili m.in. dwa długograje – “Et in Saecula Saeculorum” (2006) i “Stained Glass Revelations” (2011).

Outre – top polskiego black metalu. Muzyka dla wymagających, którzy nie boją się połamanych rytmów i transowych motywów. Ich koncerty zdecydowanie można uznać za wydarzenie niemal mistyczne. Zespół będzie promował nowy album pt. “Hollow Earth” (premiera: 26.10.2018). Ma także na koncie m.in. pełniaka “Ghost Chants” z 2015 r.

Odium Humani Generis – zespół, który w krótkim czasie wyrósł na nadzieję lokalnej sceny. Black metal z ukierunkowaniem na klimat. W 2018 r. wypuścili demko “Zmora”, które jest zdecydowanie warte obadania.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Moskwa i Armia w Luce
soundfear
Soundfear, Pravia i Cornada w Stereo Krogs
Power of Trinity w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*