nop12 marca 2016 w Atlas Arenie odbędzie się kolejna odsłona Night Of The Proms. Tym razem głównymi gwiazdami będą: Zucchero, Lisa Stansfield, John Miles, Blue Cafe oraz Simple Minds. Bilety na to niecodzienne wydarzenie dostępne na eventim.pl oraz w sieci salonów EMPIK i sklepów Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

Night of the Proms to połączenie muzyki popowej z klasyczną. Powszechnie znane i popularne utwory śpiewane są przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej. Do tej pory koncerty z cyklu Night of the Proms odbywały się głównie w takich krajach jak: Belgia, Holandia, Niemcy oraz Dania. Regularnie Night of the Proms gości także we Francji, Hiszpanii, Austrii, Szwajcarii oraz w Luksemburgu.

Koncert Night of the Proms to jedyne swego rodzaju wydarzenie muzyczne na świecie, którego głównym założeniem jest połączenie dwóch różnych stylów muzycznych: muzyki klasycznej z muzyką pop. Największe współczesne przeboje, zaczynają nabierać nowego brzmienia przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej. Pierwszy z koncertów Night of the Proms odbył się niemal 30 lat temu w Antwerpii i już za pierwszym razem przyciągnął 13500 widzów.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Henry_No_Hurry_-_foto_-_poziom
Henry No Hurry! w Iron Horse
SPOIWO_LOGO
SPOIWO w Z innej beczki
slayer
Slayer i Megadeth w Atlas Arena – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*