NIEBIESCYikutmanBajkonur, Soyuz Studio, Kosmopolitania, Kosmopolitania Medjateka, 19 Wiosen zapraszają wszystkich zainteresowanych na koncert zespołu Niebiescy i Kutman, który odbędzie się w niedzielę, 9 kwietnia o godzinie 19. Wstęp wolny. W trakcie imprezy będą sprzedawane fanty, cegiełki, nity i płyty 19 Wiosen a całkowity zysk przeznaczony będzie na produkcję nowej płyty 19 Wiosen.

Z okazji Dni Kosmonautyki 2017 koncert odbędzie się w trakcie zachodu słońca. Dzięki ekskluzywnej możlwości sala taneczna Bajkonuru umieszczona na trzecim piętrze pofabrycznej hali idealnie nadaje się do jednoczesnego kontemplowania zjawiska astronomicznego ze zjawiskiem muzycznym. Kilka momentów, parę chwil przed zapadnięciem się za linię horyzontu naszego centrum układu i powolnym wchodzeniu w czarną noc, po koncercie NIK, będzie możliwa konsumpcja napojów, które równiez spożywali/ją – jak się okazało – kosmonauci, astronauci i tajkonauci.

Te symulacje zachowań rodem wprost z Miedzynarodowych Stacji Kosmicznych ubarwią i umilą dźwiękami i wizualnościami Dj Fagot i Dj Ciołkowski. Oprawę wizualną zapewnią archiwa NASA z kolekcji Kosmopolitania Medjateki.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kali
Kali w Broadwayu
krakow
Kraków Live Festival 2016: znamy daty festiwalu
Ariel_Ramirez
Geyer Music Factory 2013 – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*