Natalia_Przybysz_20121109-3158W piątek, 14 lutego o godz. 20 w Scenografii rozpocznie się koncert Natalii Przybysz z okazji jej projektu “Kozmic Blues”. Bilety kosztują 35/40 zł.

Projekt Natalii Przybysz “Kozmic Blues” powstał z okazji 50-lecia debiutu artystycznego JANISJOPLIN. Po ogromnym zainteresowaniu mediów i publiczności zgromadzonej na koncertach została wydana z tej okazji płyta “Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplina” (czerwiec 2013), która jednocześnie jest najnowszą płytą Natalii. Wydawca: Warner Music Poland

Przedsięwzięcie zostało uznane i niesamowicie odebrane przez publiczność i recenzentów na letnich festiwalach, m.in.: Woodstock 2012 (premiera projektu), Męskie Granie 2012, 2013, jak również na jesiennej trasie koncertowej. Miłe słowa, uznanie, i wielka frekwencja podczas koncertów zarówno fanów Natalii Przybysz jak i miłośników utworów Janis Joplin pozwalają nam się cieszyć z tak doskonałego odbioru projektu jak i z tego, że duch Janis Joplin i pamięć o artystce wciąż są aktualne.

Wg redaktorów Jazzsoul przedpremierowa trasa koncertowa “Kozmic Blues” była jednym z najważniejszych wydarzeń w 2012 r.

/fot. Gosia Wojna, www.gosiawojna.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
alles
Minuit Machine, Alles i Clicks zagrają w DOMu
P4010023
Vespa w Stereo Krogs
opener
Poza Łodzią: kolejne gwiazdy Open’era

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*