nandu-foto24 maja zapraszamy wraz z New Yorkiem na kolejny koncert  promujący debiutancki album  Nandu pt. Natura. Początek o godz. 21. Wstęp: 15 zł.

„Natura”, debiutancki album zespołu Nandu, to 12 autorskich kompozycji z pogranicza funku, popu, rocka, soulu, czy brzmień etno. Gatunki muzyczne przenikają się tu jak żywioły, a wszystkiemu towarzyszy opowieść o zagubieniu,wewnętrznej walce i poszukiwaniu szczęścia. Album „Natura” promuje singiel o tym samym tytule.

Zespół “Nandu” powstał w 2013 roku. Od tego czasu zagraliśmy już kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, po drodze wygrywając kilka konkursów. Zostaliśmy finalistami XXV Zimowej Giełdy Piosenki w Opolu oraz mielismy okazję wystąpic w programie Telewizji Polskiej “Świat sie kręci”.

Justyna Kuśmierczyk – wokalistka, songwriterka, producentka muzyczna, socjolog. Związana z ekipą Pierwszy Milion. Odkąd pamięta fascynuje ją świat muzyki. Od gry na pianinie, przez śpiew po taniec. Od poezji śpiewanej przez soul po hip-hop. Lubi podróżować, gotować, tworzyć. W 2017 roku wydała EPkę “Respire”.

Łukasz „Chmura ” Chmurski – prawnik, muzyk, piłkarz, żeglarz. Założyciel NANDU. Od lat, robi co może, aby w końcu zostać “gwiazdą rocka”. Na co dzień prawnik, mecenas – zajmie się każdą sprawą.
Romek Gąsiorowski – perkusista, realizator dźwięku, pasjonat wszelkiej maści sprzętu około-muzycznego. Nie ukrywa zamiłowania do instrumentów strunowych, głównie basu. Chciałby kiedyś zagrać koncert na obu instrumentach jednocześnie. Jego środowisko naturalne to scena i jej zaplecze.

Krzysztof Rakowski – pianista, anglista, psycholog. Stylistycznie obraca się w gatunkach jazz, funk, soul, gospel, pop. Współpracuje m.in z chórami gospel Soul Connection i Sound and Grace. Do NANDU stara się wnieść ciekawe harmonie i nietypowe aranżacje. Z NANDU czerpie rockową energię i motywację do muzycznych działań.

Paweł „Dex” Zakrzewski – człowiek orkiekstra: muzyk, grafik, fotograf, producent wideo. W wolnym czasie pasjonat wspinaczki, dobrego jedzenia i podróży z dala od kurortów i wydeptanych szlaków.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
19wiosen
19 Wiosen, X i Nebaz w Formacie
zywiolak
Żywiołak w Krańcoofce
kult
Kult w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*