IMG_1622

Deep Purple, Dr Alban, Pink Martini, Chris Botti, Dianne Reeves, Pidżama Porno, Hunter, Chemia, Natalia Przybysz, Lao Che, Lady Pank, Bracia Figo Fagot, happysad, Indios Bravos, Pablopavo i Ludziki, Urszula Dudziak, Earl Jacob, Plateu, Małorzata Ostrowska, TSA, Lodzkirap.pl Street Fest, Rasmentalism, Patokalipsa, Zeus, UFLy, Plagiat 199, Alles, Controlled Collapse, Jacek Stęszewski, Jan Kondrak, Mitch & Mitch, Andrzej Poniedzielski, Dawid Podsiadło, Lilly Hates Roses, Dikanda, Poparzeni Kawą Trzy, Czesław Śpiewa, Rysy, Cochise, Sarsa, Natalia Nykiel, Marcelina, Neon, Pink Roses, Henry David’s Gun. Plus aż cztery festiwale muzyczne: Musica Privata IV, Bronx Hip Hop Festival, Soundwriter Łódź Festival oraz Soundedit.

W Atlas Arenie wystąpią Lady Pank – 17 października i Deep Purple – 25 października. W Wytwórni kolejno – Urbaniak i SBB, Pink Martini, Dianne Reeves, Pidżama Porno, Hunter, trzydniowy Soundedit, Chris Botti, koncert poświęcony Mirze Kubasińskiej, Chemia, Natalia Przybysz oraz Lao Che.

Sporo ciekawego w New Yorku – chociażby 1 października Dikanda, 2 października TSA akustycznie, 21 października Weimer, a 25 października Plateu i Małgorzata Ostrowska. W Scenografii natomiast usłyszymy m.in. Poparzonych Kawą Trzy (9 października), Czesława Mozila solo (13 października), Rysy (18 października), Sarsę (21 października), Natalię Nykiel (22 października), Marcelinę (24 października) i Neony (25 października)

W Bedroomie wystąpią m.in. 3 października Bracia Figo Fagot, 10 października happysad, 24 października Indios Bravos, a 17 października obędzie się cała noc z hip-hopem – Lodzkirap.pl Street Fest. W DOMu usłyszymy m.in. 4 października – Pablopavo i Ludzki, 15 października Alles i 31 października Cntrolled Collapse. W Stereo Krogs m.in. Plagiat 199 (17 października) i UFLy (29 października). W EC-1, w ramach Igrzysk Wolności, wystąpią: Marcin Masecki (15 października), Tom Trio (16 października) oraz Mitch & Mitch (17 października)

9 października w Krańcoofce pojawi się Earl Jacob, a w Lordi’s Zeus. 10 października w Filharmonii Łódzkiej koncert Andrzej Poniedzielski i Dawid Podsiadło. Tego samego dnia w Galerii Łódzkiej wystąpi legendarny Dr Alban. 15 października w Lokalu wystąpi Lilly Hates Roses. 17 października w starej Hali EXPO odbędzie się Bronx Hip Hop Festival z czołówką polskich raperów. 23 października w Muzeum Miasta Łodzi usłyszymy Macieja Miecznikowskiego.

Patronaty Plastra: Musica Privata IV w 6. dzielnicy, Wi-Mie i w Klubie WYtwórnia (4-11 października), Jacek Stęszewski – 10 października i Jan Kondrak – 19 października w Domu Literatury, 10. urodziny Jam Vibez 10 października w Glow Club. 23 października – Hanza, a 30 października Overhood i Kohuse w ramach Rockowania w Łódzkim Domu Kultury.


PAŹDZIERNIK 2015
(aktualizacja 30 września 18:25)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
4 października
8 października
11 października
14 października
20:00 Musica Privata IV – PATRONAT PLASTRA
21:00 Stara Rzeka i Piotr Kurek
19:00 Muchy
21:00 Zimpel Solo
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
w październiku brak informacji o koncertach
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
2 października
12 października
13 października
19:00 Aleksander Trąbczyński
19:00 Jesień w Paryżu
19:00 Ach, to boskie, włoskie życie!
Ambasada, Zielona 13
w październiku brak informacji o koncertach
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
w październiku brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
17 października
25 października
19:00 Lady Pank
20:00 Deep Purple
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
9 października
23 października
21:00 Rokets
21:00 After Party
Bajkonur, Piłsudskiego 135
9 października
10 października
19:00 Musica Privata IV (takze inne hale Wi-My) – PATRONAT PLASTRA
19:00 Musica Privata IV (takze inne hale Wi-My) – PATRONAT PLASTRA
Bedroom, Moniuszki 4a
3 października
10 października
17 października
24 października
20:00 Bracia Figo Fagot
19:00 happysad
19:00 Lodzkirap.pl Street Fest 2015
20:00 Indios Bravos
Bekstejdż 51, Kościuszki 51
10 pażdziernika 22:00 Larry Sax
Buddha Pub, Tymienieckiego 22/24
w październiku brak informacji o koncertach
Cabaret, Tuwima 1/3
w październiku brak informacji o koncertach
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
3 października
17 października
19:00 OCD + Maja Polka
20:00 The Underground Man
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
1 października 21:00 The Boats Beboppers
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
2 października 20:00 Trio Blaser-Ducret-Brunn
DalekoBlisko (OFF Piotrkowska)
w październiku brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska 138/140
3 października
4 października
15 października
17 października
23 października
24 października
31 października
21:00 Dusseldorf
20:00 Pablopavo i Ludziki
21:00 Alles
20:00 The Dead Goats, Icon Of Evil, Means Of Control
??:?? Augen X
22:00 Dead Sexy INC + Liste Noire
23:00 Controlled Collapse, The John Doe’s Burial
Dom Literatury, Roosevelta 17
10 października
19 października
20:00 Jacek Stęszewski (Koniec Świata) – PATRONAT PLASTRA
19:00 Jan Kondrak (Lubelska Federacja Bardów) – PATRONAT PLASTRA
Dom Towarzystwa Kredytowego, Pomorska 21
w październiku brak informacji o koncertach
EC-1, Targowa 1/3
15 października
16 października
17 października
21:00 Marcin Masecki
21:00 Tom Trio
21:00 Mitch & Mitch
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
w październiku brak informacji o koncertach
Ferajna, Piotrkowska 79
w październiku brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
10 października 19:00 Andrzej Poniedzielski i Dawid Podsiadło
Futurysta, al. Politechniki 7
w październiku brak informacji o koncertach
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
10 października 20:00 Dr Alban
Glow Club, Struga 8/10
2 października
3 października
10 października
31 października
19:00 VNM x Rasmentalism x Sitek x Gedz x Sarius x JNR
18:00 WBW 2015 eliminacje 2
21:00 10. urodziny Jam Vibez – PATRONAT PLASTRA
20:00 Patokalipsa
20:00 Żabson, Nader
Granda, Rewolucji 1905 r. 48
31 października 20:00 Totenwald, Past, Wieże Fabryk
Grzałka 55, Piotrkowska 55
17 października 21:30 Wah Na Tah
Hala EXPO (stara), Stefanowskiego 30
17 października 20:00 Bronx Hip Hop Festival
Irish Pub, Piotrkowska 77
1 października
2 października
7 października
8 października
9 października
10 października
14 października
15 października
16 października
17 października
21 października
22 października
23 października
24 października
28 października
29 października
30 października
31 października
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Młudzik i Urlik Acoustic Duo
20:00 Zbyszek Nowacki
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Pennyjerz
10:00 Caro i Tranda Acoustic Trip
20:00 Zbyszek Nowacki
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Andy Star
20:00 Zbyszek Nowacki
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Funny Fingers
20:00 Zbyszek Nowacki
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Michał Chojnacki
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Sin Trinity
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
3 października
9 października
16 października
17 października
24 października
31 października
20:00 Black Radio
19:00 Cute Mess
20:00 WeArtists
21:00 Hendrix Project
21:00 Gray Smoke
21:07 Bandaż Elastyczny
Keja Pub, Kopernika 46
1 października
2 października
3 października
4 października
9 października
10 października
16 października
17 października
23 października
24 października
28 października
30 października
18:30 Medley Group
19:00 Andrzej Korycki i Dominika Żukowska
21:00 Zakaz W.
18:00 Leszek Kopeć
21:00 Flash Creep
21:00 Mietek Folk
21:00 Tropy wiodące na manowce
21:00 Grzmiąca Półlitrówa, Męski Punkt Widzenia
21:00 EKT Gdynia
21:00 Grupa Nijak
19:30 Wanda Johnson
21:00 Som Brasil
Kino Bodo, Rewolucji 1905 r. 78/80
w październiku brak informacji o koncertach
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
12 października 18:00 Urszula Dudziak
Krańcoofka, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego)
1 października
8 października
9 października
16 października
17 października
25 października
27 października
31 października
20:00 Wank For Peace
20:00 Blady Jeleń
20:00 Earl Jacob
20:00 Castet i Your Better Run
19:30 The Perfumes & The Navy Blue
20:30 Loopus Duo
20:00 Justin(e), Charly Fiasco
18:00 Butchery, Stygmath, C4, Doktor Ziom
Lokal, Pasaż Schillera
15 października
17 października
18 października
21:00 Lilly Hates Roses
22:00 Bang Bang Bang
20:00 City Bum Bum & Thomas Guei & Foliba
Lordi’s, Piotrkowska 102
9 października
22 października
30 października
21:00 Zeus
22:01 donGURALesko
21:00 JWP/BC
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
23 października
30 października
19:00 Rockowanie – Hanza – PATRONAT PLASTRA
Rockowanie – Overhood i Kohuse – PATRONAT PLASTRA
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
w październiku brak informacji o koncertach
Manufaktura, Drewnowska 58
w październiku brak informacji o koncertach
Monopolis, Wydawnicza 4
w pazierniku brak informacji o koncertach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
18 października
23 października
18:00 50-ty Jazz na 40-tkę Muzeum
19:00 Maciej Miecznikowski
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w październiku brak informacji o koncertach
New York, Piotrkowska 62
1 października
2 października
3 października
7 października
8 października
9 października
10 października
14 października
15 października
16 października
17 października
21 października
22 października
23 października
24 października
25 października
28 października
29 października
30 października
31 października
21:00 Dikanda
21:00 TSA Akustycznie
22:00 Latające Talerze
20:00 New York Festiwal: Drop, Those Who Dream By Day, Thrudy
19:00 VernissagE
22:00 Karuzela
22:00 Samokhin Band
20:00 New York Festiwal: Gwardia, Bakalia i Kohuse
19:00 Bandaż Duo
22:00 2 Faces
22:00 Mr. Pollack
20:00 New York Festiwal: Chimera, Hit N’Run, The Gamblers
21:00 Weimar
22:00 Mixtape
22:00 Obraski i Bandaż Elastyczny
19:00 Plateu i Małgorzata Ostrowska
20:00 New York Festiwal: Swoop Solly, Atom Heart, Nightmares
19:00 Corruption
22:00 Los Potatos
22:00 Bartek Grzanek Electric Trio
Niebostan, Piotrkowska 17
2 października 22:00 Warsaw Balkan Madness
NoToTu Teatr, Plac Komuny Paryskiej 5a
w październiku brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
5 października 20:00 Sasha Boole
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w październiku brak informacji o koncertach
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
2 października
10 października
17:00 UrbanatorDays Fest (Pasaż Rubinsteina)
18:45 Normalsi (obok trazy WZ)
Pogonowskiego 25
20 października 20:00 Lasse Matthiessen
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
3 października
10 października
17 października
23 października
24 października
19:30 KayCeeBe
19:30 Magda Bożyk
19:30 Robert Kasprzycki
19:30 Colours of tango
19:30 SMKKPM
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
w październiku brak informacji o koncertach
Scenografia, Zachodnia 81/83
9 października
13 października
15 października
16 października
18 października
20 października
21 października
22 października
24 października
25 października
20:00 Poparzeni Kawą Trzy
21:00 Czesław Śpiewa Solo Act
19:00 Rysy, Małe Miasta
19:30 Bartek Grzanek
19:00 Cochise, Alegorya
20:00 Artur Gadowski Akustyk Projekt
20:00 Sarsa
20:00 Natalia Nykiel
20:00 Marcelina
20:00 Neony
Sezon, Piotrkowska 121
w październiku brak informacji o koncertach
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
w październiku brak informacji o koncertach
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w październiku brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
2 października
3 października
9 października
10 października
16 października
17 października
23 października
24 października
29 października
30 października
31 października
20:00 The Analogs + ODC
21:00 ŁDZ Quartet
21:00 AHEAD
20:00 Doktor Ziom
20:00 Maggoth, R.O.D., Unsaint
21:00 Plagiat 199 – odwołane
19:00 Bestial March
21:00 Roots Melody Sound System
21:00 UFLy
20:00 S.T.O.R.N., Bishop Tears, KVRTZ
21:00 Pull The Wire
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
11 października 20:05 Elektryczne Gitary
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
w październiku brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
15 października 20:00 Mike Parker’s Trio Theory
Tektura (Tymienieckiego – Art_Inkubator)
w październiku brak informacji o koncertach
Teatr Arlekin, Wólczańska 5
w październiku brak informacji o koncertach
Teatr Mały w Manufakturze
w październiku brak informacji o koncertach
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
w październiku brak informacji o koncertach
Teatr Pinokio, Kopernika 16
w październiku brak informacji o koncertach
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
29 października 20:00 Agnieszka Skrzypczak i Pink Roses
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
w październiku brak informacji o koncertach
Teatr V6, Żeromskiego
w październiku brak informacji o koncertach
TheStylacja, Piotrkowska 79
w październiku brak informacji o koncertach
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
14 października 20:00 Henry David’s Gun
Urząd Miasta Łodzi, Piotrkowska 104
2 października 15:00 Immortal Dreams i inni
Woonerf, 6. sierpnia
3 października
10 października
17 października
24 października
31 października
20:00 Polpo Motel
20:00 Zuza Gadowska
20:00 Bye Bye Butterfly
20:00 Bielas
20:00 Zagi
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
1 października
9 października
11 października
14 października
17 października
18 października
22 października
23 października
24 października
25 października
27 października
29 października
30 października
31 października
19:00 UrbanatorDays Fest i SBB
20:00 Pink Martini
20:00 Musica Privata IV – PATRONAT PLASTRA
19:00 Dianne Reeves
20:00 Pidżama Porno
20:00 Hunter
19:00 Soundedit 2015
19:00 Soundedit 2015
19:00 Soundedit 2015
Chris Botti
19:00 Mira – na obu brzegach tęczy
19:00 Chemia
20:00 Natalia Przybysz
20:00 Lao Che
Z innej beczki (Moniuszki 6)
w październiku brak informacji o koncertach

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Pandrador, Lament, Demeted, Doomsday w Magnetofonie
Wojtek Justyna TreeOh! wystąpi w Łodzi
kaen
KaeN w Teatrze Club

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*