skunkaa

Skunk Anansie, Amy Macdonald, Coolio, Shakin Stevens, Hey!Rabbit, Low Roar, Dawid Podsiadło,  Bednarek, Happysad, Illusion, Lao Che, Strachy Na Lachy, Hunter, Hania Stach, Róże Europy, Cochise, Kasia Wilk, Red Box, Co-Sovel, Katarzyna Groniec, Dr Misio, Mikromusic, Rebeka, Pustki, CeZik, Another Pink Floyd, Kabanos, Raggafaya, Domowe Melodie, Kult, Raz Dwa Trzy, Waglewski/ Fisz/ Emade, Psychocukier, Skinny Girls, Artur Gadowski, Bruno Schulz, Piotr Rogucki, O.S.T.R. W marcu będzie głośno.

  
Sporo ciekawego w Dekompresji – zagrają tam m.in. Bednarek (7 marca), Happysad (14 marca), Illusion (15 marca), Lao Che (21 marca), Strachy Na Lachy (28 marca) oraz Hunster (29 marca). Podobnie w Scenografii, gdzie pojawią się m.in. Katarzyna Groniec (13 marca), Dr Miso (15 marca), Mikromusic (16 marca), Rebeka (21 marca), Pustki (22 marca), CeZik (23 marca), Another Pink Floyd (29 marca) i Kabanos (30 marca). W Wytwórni natomiast wystąpią m.in. Dawid Podsiadło (2 marca), Pitor Rogucki (6 marca), Domowe Melodie (8 marca), O.S.T.R. (16 marca), Kult (22 marca), Red Box (23 marca), Raz Dwa Trzy (29 marca) oraz Waglewski/ Fisz/ Emade (30 marca).

W Atlas Arenie pojawi się Shakin Stevens (8 marca), odbędzie się koncert twórczości Niemena (9 marca) oraz Night Of The Proms (22 marca). W Teatrze Wielki 7 marca Skunk Anansie! W Luce zagrają m.in. Róże Europy (9 marca), Cochise (15 marca), a także odbędzie się kolejna odsłona Burning Down The House z udziałem m.in. Frontside (23 marca)

W Łodzi Kaliskiej 13 marca zagra Bruno Schulz. W 6. Dzielnicy wystąpi Psychocukier (15 marca) oraz m.in. K. i Skinny Girls (16 marca). 22 marca Skamparasa i SKAżena SKArlet oraz 28 marca Raggafaya w Stereo Krogs.  30 marca w King Of Music pojawi się Hania Stach

7 marca w Domu Towarzystwa Kredytowego odbędzie się finał plebiscytu Łódzka Płyta Roku, od 14 do 16 marca kolejna edycja Festiwalu YAPA.

Patronaty Plastra – 2 marca Co-Sovel i Revlovers oraz 27 marca Kasia Wilk w Scenografii, 25, 12, 19 i 26 marca eliminacje Rock Nocą w Luce


MARZEC 2014
(aktualizacja 20 marca 12:55)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
15 marca
16 marca
21 marca
22:00 Psychocukier
19:00 Bartek Kujawski + K. + Skinny Girls
21:25 Dźwięk-Bud + Mazzoll
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
w marcu brak informacji o koncertach
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
28 marca 19:00 Michał Wróblewski Trio
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
8 marca
9 marca
22 marca
19:00 Shakin Stevens
17:00 Koncert twórczości Niemena
Night Of The Proms (Amy Macdonald, OMD, Coolio, John Miles i inni)
Bagdad Cafe, Jaracza 45
w marcu brak informacji o koncertach
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w marcu brak informacji o koncertach
Biblioteka, róg Struga
w marcu brak informacji o koncertach
Bukowina, Bratysławska 2a
1 marca
5 marca
20:30 Waldemar Mieczkowski
22:00 Percival
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w marcu brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
w marcu brak informacji o koncertach
Dekompresja, Limanowskiego 200
7 marca
8 marca
14 marca
15 marca
21 marca
23 marca
27 marca
28 marca
29 marca
19:00 Bednarek
19:00 Gural
19:00 Happysad
19:00 Illusion – odwołane
19:00 Lao Che i Pink Freud
18:00 Ernest Staniaszek i Amnezja – odwołane
19:00 LemON – PATRONAT PLASTRA
18:00 Strachy Na Lachy
19:00 Hunter 
DOM, Piotrkowska 138/140
1 marca
14 marca
16 marca
21 marca
22 marca
23 marca
25 marca
19:00 Rockaway
21:00 The Shipyard
19:00 None + Fireball + Cornada
22:00 The Horrorist
21:00 Architect + c.h.district + Clicks
19:00 Bethel
20:00 Kapital + Stara rzeka + X-Navi
Dom Literatury, Roosevelta 17
15 marca 17:00 Dzikie Jabłka
Dom Towarzystwa Kredytowego, Pomorska 21
7 marca 20:00 Finał plebiscytu Łódzka Płyta Roku 2013: Little White Lies, G.A.N.G. i inni
Dziupla, Piotrkowska 79
w marcu brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki, Tymienieckiego 3
w marcu brak informacji o  koncertach
Ferajna, Piotrkowska 79
w marcu brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
w marcu brak informacji o koncertach
Granda, Rewolucji 1905 r. 48
1 marca
7 marca
14 marca
19 marca
28 marca
20:00 Troty + Schnellzug + Habury Kangury
20:00 Maria Konopnicka + P.E.N.N.
20:00 Dzieciuki + Berlinska Dróha
20:00 Fonja + Culture Development
20:00 That’s All SHE Wrote, Lie After Lie
Grzałka 55, Piotrkowska 55
30 marca 18:00 Dormant Ordeal, The John Doe’s Burial, Drown My Day
Irish Pub, Piotrkowska 77
7 marca
8 marca
13 marca
15 marca
17 marca
20 marca
21 marca
22 marca
20:00 The Melons
20:00 Backup
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Sherwood
20:00 Na Razie
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Bandaż Elastyczny
20:00 Sherwood Band
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
1 marca
4 marca
7 marca
8 marca
15 marca
21 marca
29 marca
21:00 Fabrykanci
21:00 Bandaż Elastyczny
21:00 Cash Point
21:00 Cute Mess
21:00 Danny Boy Experience
21:00 Intercontinental
20:00 Artur Gadowski Akustyk Duo
Keja Pub, Kopernika 46
7 marca
8 marca
9 marca
13 marca
14 marca
15 marca
16 marca
21 marca
23 marca
28 marca
29 marca
20:00 Andrzej Korycki i Dominika Żukowska
21:00 Grzmiąca Półlitrówa
19:00 Jurij Tokar
19:30 Cian Loughnane i Cormac O’Diomasaigh
21:00 Czerwony Tulipan
20:00 Toolmaker i Cash Point
19:00 Angellus
21:00 Beltaine
18:00 Paweł Orkisz
21:00 Jolly Roger
21:00 Janusz Kasprowicz (Projekt Volodia)
King of Music, Piotrkowska 62
1 marca
2 marca
6 marca
7 marca
8 marca
13 marca
14 marca
15 marca
20 marca
21 marca
22 marca
27 marca
28 marca
29 marca
30 marca
22:00 Mix Tape
19:00 Koncert charytatywny na rzecz Ukrainy
20:00 Influence, Stargazer, Innerwall
22:00 Steamlove
22:00 Face To Face
21:00 Sin Trinity
21:00 The Purple Onions i Uncle’s Band
22:00 20 mil od miasta
20:00 Martyna Woźniak, Headboat, Premiera
22:00 Tipsy Drivers
22:00 Jerry’s Fingers i Comin’ to Town
21:00 3PR
22:00 Manuka
22:00 Detox
20:00 Hania Stach
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
w marcu brak informacji o koncertach
Lokal, Pasaż Schillera
8 marca 20:00 Iza Lach
Luka, Zachodnia 26
1 marca
5 marca
9 marca
12 marca
15 marca
19 marca
21 marca
22 marca
23 marca
26 marca
28 marca
30 marca
22:00 Splendor
19:00 Rock Nocą – PATRONAT PLASTRA
20:00 Róże Europy – odwołane
19:00 Rock Nocą – PATRONAT PLASTRA
19:00 Cochise + Alegorya, Concrete Hills
19:00 Rock Nocą – PATRONAT PLASTRA
20:00 Rewizja, ADHD, Syndrom, Odsiecz
19:00 Dwa Sławy + Łódzkie Podziemie
19:00 Burning Down The House: Frontside + Virgin Snatch + Chainsaw
19:00 Rock Nocą – PATRONAT PLASTRA
20:00 The Disease
20:00 Artrosis
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
14 marca 18:00 Sweet & Hot Jazzband
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
13 marca
27 marca
20:00 BRuno Schulz
20:00 BiFF
Mandala, Rewolucji 1905 r. 78/80
w marcu brak informacji o koncertach
Manufaktura, Drewnowska 58
14 marca 16:30 Happysad (EMPIK)
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
23 marca 18:00 Witold Janiak Trio
MS Cafe w Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w marcu brak informacji o koncertach
MTŁ, Politechniki 4
13 marca 16:00 Drop Pants
Niebostan, Piotrkowska 17
23 marca 21:00 Warsaw Balkan Madness
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
6 marca
11 marca
23 marca
27 marca
20:00 Traczyk/Zakrocki
20:00 Kurek/Ziołek
19:00 Jesień & Soiltude State
20:00 L.A.S. – Lachowicz Audio System
Pogonowskiego 45
30 marca 20:00 J + Hey!Rabbit
Politechnika Łódzka
14-16 marca YAPA 2014
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
6 marca
13 marca
29 marca
19:30 Quinteto El Tango
19:30 WypoŻyczalnia Powietrza.pl
19:30 Alegorya
Scenografia, Zachodnia 81/83
2 marca
4 marca
13 marca
14 marca
15 marca
16 marca
21 marca
22 marca
23 marca
24 marca
27 marca
28 marca
29 marca
30 marca
20:00 Co-Sovel i Revlovers – PATRONAT PLASTRA
20:00 Low Roar + Daniel Spaleniak
19:00 Katarzyna Groniec – odwołane
20:00 Tattva + Internal Quiet
20:00 Dr Misio
20:00 Mikromusic
20:00 Rebeka
20:00 Pustki
20:00 CeZik & KlejNuty
20:00 The Sunlit Earth
19:00 Kasia Wilk – PATRONAT PLASTRA
20:00 Phill Bracken
20:00 Another Pink Floyd
19:00 Kabanos
Spaleni Słońcem (Piotrkowska 138/140)
w marcu brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
1 marca
7 marca
8 marca
14 marca
15 marca
21 marca
22 marca
28 marca
29 marca
21:00 Brown Time
21:00 Sound Witch
21:00 Jane Doe
21:00 O.D.C. i Premiera
21:00 Kamień Kamień Kamień
21:00 Ziemia Kanaan
21:00 Skamparas + SKAżena SKArlet
21:00 Raggafaya
21:00 Persecutor Santer, Maggoth i Cornada
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
2 marca
22 marca
20:00 Agnieszka Grajnert
17:00 Red Box
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
w marcu brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
10 marca 20:00 Unobtainum
Teatr Lutnia, Piotrkowska 243
w marcu brak informacji o koncertach
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
10 marca 19:00 Eleni
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
7 marca 19:00 Skunk Anansie
The Stylacja, Piotrkowska 79
w marcu brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
2 marca
6 marca
8 marca
15 marca
16 marca
19 marca
21 marca
22 marca
23 marca
29 marca
30 marca
20:00 Dawid Podsiadło
20:00 Piotr Rogucki
20:00 Domowe Melodie
20:00 Paulnia Przybysz unplugged
20:00 O.S.T.R. x Marco Polo-Kartagina
19:00 Klaudia Kowalik i Stan Breckenridge
20:00 The Dumplings
20:00 Kult unplugged
19:00 Red Box
20:00 Raz Dwa Trzy
19:00 Waglewski/ Fisz/ Emade 
Zapiecek, Piotrkowska 43
7 marca
8 marca
15 marca
28 marca
21:00 Łukasz Nowak i Darko Bugaric
21:00 Klawo + Sound Witch
21:00 Pola Royd
21:00 OVO

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
yedo
Yedo Gibson Trio w Bajkonurze
6zielnica
Teo Olter solo w 6. dzielnicy
burning
Burning Down the House #5

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*