formatW czwartek, 19 kwietnia o godz. 20 w Formacie wystąpi Mōrk. Jako support wystąpi Freeks. Wstęp: 15 w przedsprzedaży, 20 w dniu koncertu.

Mōrk to czterech gości z Budapesztu. Wrzućcie do pralki soul, funk, alternatywę, pop, rock, jazz i hip-hop, a otrzymacie zupełnie nowy smak – extreme pop albo stand-up jazz – bo tak dokłądnie nazywają własną muzykę. Jeśli myślicie, że na tym kończy się oryginalność zespołu, to wyobraźcie sobie, że poza „normalnymi” występami na Węgrzech, w Niemczech, w Czech czy w Polsce (tak, tak – to bynajmniej nie pierwszy ich występ w naszym kraju!), mają też na swoim koncie setki koncertów w… prywatnych mieszkaniach oraz w miejscach takich jak sala do wspinaczki czy barka zacumowana na Dunaju. Ich pierwszy album nosi tytuł „You Are Free To Choose” i faktycznie – wybór sprawdzenia ich na żywo zależy od Was – ale wybór na nie mógłby być dużym błędem! Zatem… zapraszamy!

Jako support przed Mōrkiem wystąpią łódzcy supersoulerzy czyli Freeks! Za nazwą tą kryje się grupa świetnych muzyków, a zarazem banda ludzi pozytywnie zakręconych, która wspólnie tworzy i wykonuje muzykę na pograniczu funku, popu i szlachetnego disco.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
4noc2
Czwarta Łódzka Noc Muzyki – informacje
Lagodna_-_Pianka
PiotrkOFF Art Festival 2014
rockowanie17
Rockowanie: AHEAD i Velocity

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*