W sobotę, 11 sierpnia o godz. 20 w TU (dawna Szafa) wystąpią Moonlight Meadow, Nameless Creations i Universe Seed. Wstęp wolny.

Moonlight Meadow- Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się co by było, gdyby Ian Curtis się nie zabił, Siouxie Sioux była mężczyzną a Eldritch i Smith nie brali 300 zł za występ, teraz masz okazję się przekonać. Moonlight Meadow to grupa na którą czekałeś\aś!. Stylistycznie czerpiąc od legend takich Joy Division, The Cure, The Sisters Of Mercy, Clan of Xymox czy Siouxie and The Banshees tworzą coś niesamowicie przekonującego i elektryzującego na polskiej scenie undergroundowej.

Nameless Creations – Warszawska grupa post-punkowa łącząca rozmaite muzyczne style zabarwiając całość okultystyczno-gotycką estetyką. Zespół promuje materiał z nadchodzącego albumu „Upon God’s Call”.

Universe Seed – Zespół z Łodzi/Warszawy grający w stylistyce alternatywy i post-punka z lat ’90. Na koncie mają dwie EP-ki wydane własnym sumptem, na których prezentują pełne werwy riffy i mieszankę stylów. W składzie dwie gitary, bas, wokal i perkusja.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Rey Ceballo y Tripulacion Cubana w Teatrze DOM
starrry
Starry i Dead Amoeba w Grandzie
soniapiszepiosenki
Sonia Pisze Piosenki oraz Asia i Koty w Owocach i Warzywach

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*