monikaurliknyW niedzielę, 9 kwietnia o godz. 18 w New Yorku rozpocznie się koncert Moniki Urlik – Divas Lice. Bilety w cenie: 35 zł przesdprzedaż /50 zł w dniu imprezy.

Monika Urlik w 2005 roku została laureatką I nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym „Vena Festival” pod patronatem Michała Urbaniaka, dzięki własnej kompozycji „Time after time”. Rok później z tym samym utworem zdobyła nagrodę Prezydenta Miasta Sopot na festiwalu TOPtrendy. Następnie wsparła wokalnie płytę Tedego „Esende Mylffon” w utworach „Blask” i „Jakby jutra miało nie być”. W 2011 z dużym powodzeniem brała udział w programie „The Voice of Poland”, w którym dotarła do półfinału. Rok później wystąpiła z zespołem Afromental w programie ”Bitwa na głosy”.

9 maja 2014 roku odbyła się premiera debiutanckiego krążka artystki zatytułowanego “Nie wie nikt”. Wystąpiła także na koncercie SuperDebiutów podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, wykonując utwór “Domek bez adresu” z repertuaru Czesława Niemena. Jej utwory “Nie wie nikt” oraz “Ty i ja”, znajdujące się na debiutanckiej płycie, zostały wykorzystane na ścieżce dźwiękowej do serialu “Prawo Agaty”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
koniecswiata
Koniec Świata w Stereo Krogs
Leski w Morning Coffe and More
slawomir
Sławomir w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*