MIKROMUSICW niedzielę, 21 czerwca o godz. 19 na scenie Z Innej Beczki zagra Mikromusic Acoustic Trio. Bilety kosztują 25 zł.

Micromusic Acustic Trio to część projektu Mikromusic, który tworzą: Natalia Grosiak, Dawid Korbaczyński oraz Robert Szydło. Mikromusic na 3 akustyczne instrumenty: gitarę, ukulele oraz kontrabasik poziomy. Projekt  powstał z myślą o miejscach, w których zespół w pełnym składzie po prostu się nie zmieści.  Akustyczny wymiar podkreślają teksty piosenek, które opowiadają o przemijaniu, tęsknocie za dobrem i naturą, o śmierci końcu wszechświata.

Natalia Grosiak – Wokalistka i piosenkopisarka. Stworzyła Mikromusic razem z Dawidem Korbaczyńskim. Jej głos gościł na nagraniach u Smolika i L.U.C-a, wystąpiła też na jednej scenie, na której gościła między innymi Renata Przemyk.
Ekolud i działaczka na rzecz zwierząt. Organizuje od lat z powodzeniem charytatywny koncert na rzecz bezdomnych zwierząt “Panny z dobrych domów”.

Dawid Korbaczyński – Gitarzysta i producent, współzałożyciel Mikromusic. Odpowiedzialny za produkcję ostatniej płyty “Piękny koniec”. Jeden z najbardziej aktywnych wrocławskich gitarzystów. Na co dzień gra również w Żarówkach, czyli zespole stworzonym przez znany w całej Polsce Kabaret Neo-Nówka. Pasjonat kina i pochłaniacz muzyki.

Robert Szydło – Ceniony przez środowisko muzyczne i uznawany za jednego z najlepszych basistów w Polsce. Producent oraz realizator. Odpowiedzialny za miksy wszystkich krążków Mikromusic. Producent pierwszych trzech płyt zespołu. Koneser kawy i wina. Miłośnik świętego spokoju.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Mueran_Humanos
Latynoamerykańskie electro w klubie DOM
inqbator
Inqubator kameralnie w Z innej beczki
ostr2
O.S.T.R. w Bedroomie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*