michal-milczarek-trioW niedzielę, 22 lutego o godz. 19 w Szafie rozpocznie się koncert Michał Milczarek Trio. Bilety kosztują 15 zł.

Jedna z najciekawszych młodych grup muzycznych na polskiej scenie jazzowej 22 lutego wystąpi na scenie Klubu Szafa. Tego wieczora Rewolucji 10 w Łodzi zawładnie muzyka instrumentalna będąca połączeniem modern jazzu, rocka i elektroniki. Michał Milczarek Trio to jeden z najprężniej rozwijających się składów na polskim podwórku muzyki improwizowanej. Zespół jest znany z intensywnej działalności koncertowej, a występy MM3 uchodzą za niezwykle żywiołowe i prezentujące jazz w zdecydowanie nowatorskiej perspektywie.

MM3 ma na koncie dwa wydawnictwa: EP-kę „The Big Game” (2012) i album „Squirrels and Butterflies” (2014). W Klubie Szafa wystąpi w składzie: Michał Milczarek – gitara, Bartek Łuczkiewicz – gitara basowa i Mateusz Modrzejewski – perkusja.

Michał Milczarek Trio ma za sobą występy na tak prestiżowych scenach jak Międzynarodowy Festiwal Etno-Jazzowy Flugery Lwowa (Ukraina), festiwal Warszawa Singera, Międzynarodowy Festiwal Teatralny Eye On Culture, czy Rzeszów Jazz Festiwal. Na swoim koncie zespół ma również zwycięstwo w konkursie Jazzowy Debiut Fonograficzny (2014).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ltronica
L’tronica Festival 2017 – informacje
1wPL17_18_
Betlejem w Łodzi
pg_lillyhatesroses_03_0022
Lilly Hates Roses w Lokalu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*