Trasa_Mery_eventphoto_lodzW środę, 21 marca o godz. 20 w New Yorku wystąpi Mery Spolsky. Bilety w cenie: 25 zł przedsprzedaż/ 30 zł w dniu koncertu.

To muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe. Moda Mery Spolsky to nieodłączny element jej występów. W kolekcjach występują trzy kolory: czarny, biały i czerwony. Czerwony to głównie krzyż, który niesie pomoc estetyczną wszystkim zagubionym w szafie. Do tej pory MERY można było zobaczyć podczas wielu przeglądów i festiwali m.in. FMT w Szczecinie oraz Targów Muzycznych CJG w Warszawie,  Spring Break’u w Poznaniu,  a także na United Islands of Prague,  Open’erze (Alter Stage), Chonabibe Festival, natomiast w październiku 2017 Mery supportowała IMANY podczas jej halowych koncertów w Warszawie i Poznaniu.

Pierwszy singiel oraz videoklip Mery Spolsky  pt. “Miło Było Pana Poznać” pojawił się na początku czerwca ubiegłego roku i wielkimi krokami zbliża się do miliona wyświetleń na YT.  Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel i videoklip pt. “Alarm”, natomiast 15 września  2017 roku nakładem Kayaxu ukazał się debiutancki album MERY zatytułowany “Miło Było Pana Poznać”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kobranocka_w_stereo_krogs_20130407_1102900751
Kobranocka w Luce
IMG_5916
Tune w Scenografii
underground
Underground Rap Festival 2 w Krańcoofce

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*