mandarynaW sobotę, 19 maja o godz. 20 w Narraganset rozpocznie się koncert Mandaryny. Jako support pojawi się Cher. Wstęp – 20 zł.

Ukończyła Szkołę Podstawową nr 83 im. Stanisława Jachowicza w Łodzi. Jako uczennica trzeciej klasy wstąpiła do zespołu dziecięcego Krajki, w którym tańczyła przez 7 lat. Wtedy też rozpoczęła naukę śpiewu. W 1996 roku, będąc jedną z tancerek zespołu 7 coma 7, zdobyła mistrzostwo Polski w tańcu hip-hop. Z wykształcenia jest animatorem kultury, bowiem ukończyła policealne studium zawodowe Szkołę Projektowania i Reklamy przy WSSiP w Łodzi. Uczęszczała również do Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie.

Na początku roku 2000 spotkała Michała Wiśniewskiego i rozpoczęła współpracę z zespołem Ich Troje. Pracowała nad choreografią grupy i występowała jako jedna z tancerek. Związała się prywatnie z Michałem Wiśniewskim. W roku 2002 para pobrała się, a na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn Xavier. W 2003 roku Michał i Marta wzięli udział w reality show Jestem, jaki jestem, emitowanym na antenie TVN. Program, wzorowany na amerykańskim The Osbournes z udziałem Ozzy’ego Osbourne’a i jego rodziny, wzbudził spore kontrowersje. W sierpniu Marta urodziła drugie dziecko, córkę Fabienne, a w grudniu wzięła ślub kościelny z Michałem Wiśniewskim w Kirunie na północy Szwecji. Przebieg ceremonii można było śledzić za pośrednictwem stacji TVN.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
fono2
Fonografika Young Stage #2 w DOMu
Lady_Pank_internet_Lodz
Lady Pank w Wytwórni
life
Elton John gwiazdą Life Festival Oświęcim 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*