lorrZapraszamy na pierwszy koncert zespołu Lor w Łodzi. Impreza odbędzie się w piątek, 7 kwietnia o godz. 20 w Żarty Żartami. Bilety kosztują: 15/20 zł.

Lor to grupa tworzona przez utalentowane nastolatki z Krakowa: Julię Skibę (komponuje i gra na pianinie), Paulinę Sumerę (pisze teksty), Jagodę Kudlińską (śpiewa) i Julię Błachutę (gra na skrzypcach). Zespół prezentuje muzykę niezwykle klimatyczną, opartą na brzmieniach skrzypiec i pianina, które świetnie współgrają z subtelnym i ujmującym wokalem. Same o sobie mówią, że grają folk, a inspiracją do tworzenia stanowią artyści tacy jak: Tom Rosenthal, Sóley, Agnes Obel, czy Birdy.

Lor powstał na początku 2015 roku, gdy pod wpływem obrazu Ogród Szczęśliwych Zmarłych Friedricha Hundertwassera została skomponowana pierwsza piosenka The Garden of Happy Dead People. We wrześniu tego samego roku powstał teledysk do utworu Windmill, który spotkał się z bardzo dobrym odbiorem i zainteresowaniem takich mediów jak TVN czy Polskie Radio. Zespół miał okazję zagrać na takich wydarzeniach jak: Spring Break, Slot Art, Soundrive, Europejskie Targi Muzyczne Gazety Co Jest Grane, a także supportował norweską artystkę Aurorę.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sjn_i_kamp_podczas_otwartej_wystawy_20120531_1773932829
Kamp! w Wytwórni
LOKALne_Letnisko_z_Radiem_d
BAASCH w Lokalu
Skubas w Poleskim Ośrodku Sztuki

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*