liroyW czwartek, 19 lutego o godz. 20 w Scenografii rozpocznie się koncert Liroya ze Setamlove. Na scenie pojawią się również Premiera. Bilety: 30zł – przedsprzedaż, 35zł – online, 40zł – w dniu imprezy.

W 2015 roku przypada także 20-lecie trasy koncertowej na którą Liroy zaprosił min. zespoły Wzgórze Ya-Pa 3 i Kaliber 44. Płytę „Alboom” wydaną w 95’ zakupiło ponad pół miliona fanów, krążek osiągnął największy sukces komercyjny w historii polskiego Rap’u. W maju odbędzie się premiera nowego klipu do hitu „Scyzoryk”. 22 maja reedycja EPki „Scyzoryk” na winylu, cd i w dygitalu. Na koncertach będzie możliwość nabycia długo oczekiwanej płyty LIROYa „Przerwa”. Cała trasa będzie filmowana i nagrywana a nagrania posłużą do stworzenia filmu dokumentalnego dotyczącego twórczości LIROYA oraz płyty. Przed wakacjami jeszcze specjalna reedycja płyty „ALBOOM” z niespodziankami.Dużo nowych utworów również w tym roku!

Z LIROYem zagra liveband Steamlove – profesjonalna ekipa znakomitych muzyków. Na mikrofonie wspiera Liroy’a Kroto- J Kroto Cokesky a na adapterach DJ Kosta – Papa Kosciej którzy na co dzień grają w Hope . Połączenie legendy i doświadczenia z młodą energią – daje naprawdę wielką moc. Współpraca artystów w jednym projekcie muzycznym – pokazuje jak muzyka łączy pokolenia i integruje środowiska twórcze.

Zespół Premiera oficjalnie może być postrzegany jako debiutant, chociaż na scenie niezależnej funkcjonuje i odnosi sukcesy już prawie dziesięć lat. Na początku formacja była klasycznym projektem hip-hopowym, w formacie dwóch MC i DJ, ten etap działalności podsumowują dwa wydane własnym sumptem nielegalne „Premiera” i „Lepiej późno niż za wcześnie”. Od czterech lat, Premiera działa już w rozszerzonym składzie jako live band. Rdzeniem muzyki zespołu wciąż pozostaje rap, jednak dzięki nowym muzykom brzmienie wzbogaciło się o elementy funk i rocka. Premiera ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Molesta Ewenement, O.S.T.R., Way Side Crew i ODC. Obok własnych koncertów, także zagrali gościnnie przed My Riot, Power of Trinity, Jamal, Zeusem, Molestą Ewenement czy Abradabem. Obecnie Premiera jest w trakcie nagrywania materiału na nowy album.

Skład: Michał “Berson” Berensztajn – wokal, Przemysław “Eswu” Skwarka – wokal, Piotr Płociński – perkusja, Paweł Wochna – bas, Piotr Śliwkiewicz – gitara, Maciej Wochna – klawisze i Szymon “Kołcz” Mrozowski – gramofon.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
malpa
Małpa w Bekstejdżu
Marian Lichtman w Artkombinacie
Koncert_Krzysztofa_Kiljanskiego_w_CH-R_Sukcesja
Krzysztof Kiljański w Sukcesji

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*