We wtorek, 3 marca o godz. 20 Morning Coffee and More (ul. Żeligowskiego 46) wystąpi Leski. Wstęp – co łaska (sugerowane 20 zł) – zbiórka do kapelusza w trakcie koncertu.

Leski znany jest przede wszystkim z emocjonalnych tekstów i hipnotycznych melodii. Tym razem postanawia być – jak sam określa – tak blisko słuchacza, że „bliżej się nie da” i wyrusza na solowe koncerty.

Piosenki będą podane sauté – zaaranżowane w najprostszej formie. Leski, czyli Paweł Leszoski, to wokalista, gitarzysta, kompozytor i tekściarz. Debiutował albumem „Splot” w 2015 roku i od tego czasu kojarzony jest z muzyką z pogranicza indie folk i dream pop. Jeszcze w tym samym roku otrzymał „Mateusza Trójki” w kategorii „Debiut”, a w 2016 roku znalazł się wśród nominowanych do nagrody „Fryderyk”, również w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. Napisał wszystkie prezentowane na albumie teksty, skomponował do nich muzykę i był również współproducentem krążka. W 2018 roku ukazał się jego drugi album „Miłość. Strona B”, który zerwał z dotychczasowymi stylistycznymi szufladkami i zasygnalizował, że Leski nie zamierza poddawać się wygodnym klasyfikacjom…

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Wunder Wave 89: Discharge,Doom, Bad Breeding
koncert_jazzowy_AM
Koncert Studentów Jazzu Akademii Muzycznej w Łodzi
ukulele
Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele w Irish Pub

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*