lejmipolW sobotę, 21 października o godz. 19 w Andrzeju, nie denerwuj się rozpocznie się koncert formacji Lej Mi Pół. Jako support pojawią się Draże. Bilety kosztują 20 zł.

Lej Mi Pół rusza w trasę „Wszystkiego Najlepszego Marian Tour”i jak to ma w zwyczaju trasa tradycyjnie będzie przezajebiście duża i będzie trwała conajmniej 3 lata albo 3 dni, tego nie wiadomo a co wiadomo? Wiadomo, że będzie bardzo pedalsko i chujowo.

Lej Mi Pół- Są różne zespoły na świecie. Są takie, które swoją ekspresją wyrażają siebie i takie, które reprezentują jakieś idee. Czasem sprzeczne, czasem nie, raczej zawsze starają się dążyć do perfekcji wizualno-muzyczno-lirycznej, ale Lej Mi Pól gra po prostu chujnie. Niepodparta żadnymi ideami, żadnymi wytycznymi, olbrzymią nieograniczoną chujnie przez duże „CHU”. Co ich wyróżnia np.od Krzysztofa Krafczyka czy muzyczki która otwiera „Barwy Szczęścia”? Na pierwszy rzut ucha nic. A tak naprawdę jest takie coś, czego inni artyści nie mają. I nie mowie tu o pedalstwie, chociaż to swoją drogą tez.

Lej Mi Pol to 3 gości, którzy nie maja żadnych zasad. To znaczy maja zasady, ale nie dość ze słabe, to się ich jeszcze nie trzymają. Pytacie czemu maja zespól? Oni pytają po chuj się pytacie. Kto ich słucha zatem? Hmmm ze znanych osobistości to do LMP przyznaje się publicznie na razie tylko Leszek Miller i Zenon z Mesznej, ale z czasem, wielu celebrytów będzie się podpinać pod ich sukces. Co prawda martwych celebrytów, ale zawsze to jacyś celebryci.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ckod
Przestrzeń Muzyki Live – Nowy festiwal muzyczny w czerwcu w Łodzi
1701553
Please The Trees w Szóstej Dzielnicy
eldoldz
Eldo zagra w Improwizacji

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*