top2016Do listy artystów, którzy pojawią się na Top Łódź Festiwal dołączyły m.in. Edyta Górniak, Kasia Kowalska i  Urszula. To one zagrają na jednej scenie z zapowiadanymi już wcześniej: T. Love, De Mono, Wilkami, Formacją Nieżywych Schabuff, Natalią Kukulską i Varius Manx.

Na Festiwal, który odbędzie się w sobotę, 20 sierpnia 2016r. na Stadionie Miejskim, zapraszają organizatorzy: agencja eventowa Stars of Poland oraz Łódzkie Centrum Wydarzeń. Impreza będzie transmitowana przez Telewizję Polsat.

To już kolejna porcja muzycznych emocji, jakie zapowiadają się na łódzkim Stadionie Miejskim w ramach Top Łódź Festiwal. W zeszłym roku na imprezie zagrały legendy polskiego rocka. Przy największych hitach takich zespołów jak Oddział Zamknięty, Kobranocka, Róże Europy, IRA i innych bawiło się 12 tysięcy gości. W tym roku organizatorzy planują występ ok. 15 – 16 artystów. Znamy już większość nazwisk – będą to: Edyta Górniak, Kasia Kowalska, Urszula, T. Love, De Mono, Wilki, Formacja Nieżywych Schabuff, Natalia Kukulska, Varius Manx, Łzy, Elektryczne Gitary, Magma, Gabriel Fleszar, Golden Life, Renata Dąbkowska. Dla jednych ich występy będą podróżą w przeszłość do pierwszych fascynacji muzycznych, dla innych – być może

– emocjonujących osobistych przeżyć, którym towarzyszyły konkretne utwory. Na pewno nie zabraknie aranżacji wielu superhitów, które śpiewała cała Polska, takich jak: „To nie ja byłam Ewą”, „Coś optymistycznego”, „Rysa na szkle”,  „Na sen”, „Kochać inaczej”, „Statki na niebie”, „Orła cień”, „Zanim zrozumiesz”, „Lato”, „Son of the Blue Sky”, „Chłopaki nie płaczą”, „King” i wielu innych. Koncert poprowadzą Agnieszka Hyży i Darek Maciborek.

„Na gości Top Łódź Festiwal czekają artyści, których utwory niepodzielnie dominowały na listach przebojów i szalonych domówkach, oryginalne aranżacje, niezwykła oprawa, a przede wszystkim to, co bezcenne – emocje i niesamowity klimat. Zapraszam, musicie go z nami poczuć” – tak do zabawy na tegorocznej edycji Festiwalu zachęca Piotr Klatt, jego dyrektor artystyczny i jednocześnie lider zespołu Róże Europy.

Top Łódź Festiwal jest pomyślany jako festiwal miejski – impreza łącząca pokolenia i znacznie wychodząca poza ofertę muzyczną. Osią atrakcji i największym wydarzeniem dla fanów dobrej polskiej muzyki będą na pewno same koncerty, ale ważne, by pamiętać, że na imprezie nie zabraknie także innych interesujących całe rodziny elementów programu. W specjalnych strefach będzie można cos przekąsić, ugasić pragnienie, spotkać się ze znajomymi, czy skompletować pamiątkowe gadżety, które przez lata będą przywoływać wspomnienia niezwykłej atmosfery łódzkiego Festiwalu .

Top Łódź Festiwal kontynuuje muzyczną tradycję wielu łódzkich wyjątkowych wydarzeń kulturalnych, jednocześnie uzupełniając  ich ofertę i wyznaczając wysoki standard organizacyjny, scenograficzny oraz artystyczny. 20 sierpnia miasto popłynie na muzycznych falach polskiego energetycznego popu lat 90.

Top Łódź Festiwal na stałe ma się wpisać w kalendarz najważniejszych imprez rozrywkowych miasta. Organizatorzy już dziś zapowiadają kolejną, trzecią edycję. O nowych szczegółach programu Top Łódź Festiwal 2016 i dodatkowych atrakcjach będziemy informować wkrótce. Transmisja Top Łódź Festiwal na antenie Telewizji Polsat w sobotę, 20 sierpnia 2016, od godz. 20.00

Bilety na imprezę w przedsprzedaży do nabycia na ebilet.pl oraz w Centrum Biletów Atlas Areny
Płyta główna – 39 zł
Golden Circle – 49 zł
Trybuna – 49 zł
VIP miejsca siedzące – 299 zł.
VIP miejsca stojące – 249 zł.
Patronami Top Łódź Festiwal są: Prezydent Miasta Łodzi, Telewizja Polsat, RMF FM.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
basia_trzetrzelewska_20100909_1232663455
Basia Trzetrzelewska w klubie Wytwórnia
21102012_138
The Cuts w Stereo Krogs
FreeForm-Festival-14-300x220
Poza Łodzią: Klaxons, Simian Mobile Disco i Xxanaxx na 10. edycji FFF

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*