Lady_Pank_internet_LodzLady Pank w Łodzi. 13 grudnia 2017 grupa wystąpi w klubie Wytwórnia. Po sukcesie ogólnopolskiej, akustycznej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności, zespół Lady Pank wraca do Łodzi – tym razem w tradycyjnym, rockowym wydaniu! Już 13 grudnia legendarna grupa zagra swoje największe przeboje. Niepowtarzalne brzmienie gitary Jana Borysewicza i charyzmatyczny wokal Janusza Panasewicza bez wątpienia zagwarantują fanom solidną dawkę rock’n’rolla!

W trakcie 35-letniej kariery scenicznej zespół Lady Pank nagrał ponad 20 płyt i dziesiątki przebojów, takich jak „Mniej niż zero”, „Wciąż bardziej obcy”, „Zostawcie Titanica”, czy „Kryzysowa narzeczona”. Filarami grupy od początku są Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz. Od 2004 roku szeregi formacji zasilają także: Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz.

Najnowszy krążek formacji zatytułowany “Miłość i władza” został wydany w kwietniu 2016. Na październik zapowiadany jest kolejny album pt. „Zimowe graffiti 2”.

Pod koniec marca 2017 zespół wyruszył w akustyczną trasę koncertową, w trakcie której zagrał 11 koncertów w 10 polskich miastach. Występy „bez prądu” cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów. Wielu z nich z pewnością nie może się już jednak doczekać koncertu ekipy Jana Borysewicza oraz Janusza Panasewicza w tradycyjnej, rock’n’rollowej oprawie. Na taki występ już 13 grudnia będą mogli liczyć wszyscy fani, którzy odwiedzą klub Wytwórnia w Łodzi!

wejście. godz. 19:00, start koncertu: 20:30

Bilety dostępne w sprzedaży na ebilet.pl, biletomat.pl i ekobilet.pl oraz w salonach Empik i Saturn.

Ceny biletów:
69 pln – od 29.11.2017r.
99 pln – balkon od 29.11.2017r.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sautrus
SautruS w Bagdad Cafe
Urszula Dudziak w Teatrze Muzycznym
krakovlive
Kendrick Lamar i grupa Foals headlinerami Kraków Live Festival

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*