1 stycznia o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert Kultu w wersji akustycznej. Bilety: od 110 PLN do 135 PLN (miejsca siedzące). Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

W nowym roku KULT wyrusza ponownie w trasę „bez prądu”. Formacja Kazika Staszewskiego ogłosiła daty koncertów, które odbędą się w ramach trasy Kult Akustik 2019. Cykl występów rozpocznie się 19 stycznia w Klubie Stodoła. Zespół zaplanował łącznie 12 koncertów w 10 polskich miastach.

Od przeszło 30 lat grupa założona przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają KULT za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia zespołu powstało sporo piosenek, niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat, inne w ogóle nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu. Antysystemowe teksty Kazika poruszają ważne problemy związane z tożsamością, wiarą czy porządkiem społecznym, a jego charyzma przyciąga na każdy koncert rzesze wiernych fanów. W styczniu oraz lutym 2019 KULT po raz kolejny zaprezentuje fanom swoje najważniejsze utwory w akustycznych aranżacjach.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DJ_LAJ_1_mini1
Dni jazzu w Wytwórni
Symcha Keller w Teatrze Muzycznym
bajm_atlasarena_www
Beata i Bajm w Atlas Arenie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*