kubryk2018Miłośników szant zapraszamy jak co roku w maju na Łódzkie Spotkania z Piosenką Żeglarską „Kubryk”. Już w ten przyszły piątek rozpocznie się XXXIV jego edycja podczas, której wystąpi plejada znanych artystów wykonujących ten najbardziej klasyczny gatunek pieśni morza. Będziemy mogli wsłuchać się w prawdziwie rybackie i wielorybnicze klimaty dzięki melodiom inspirowanym folkiem irlandzkim, szkockim, angielskim i bretońskim. Stali bywalcy dobrze wiedzą jakiej atmosfery należy się spodziewać gdy ze sceny brzmią wyłącznie akustyczne instrumenty typowe dla epoki wielkich żaglowców: anglo-koncertina, bodhran, drumla, flażolety, gitara, mandolina, skrzypce…

Niezmiennie nie zabraknie naszych rodowitych klasyków gatunku – będą i Cztery Refy, i North Wind, będzie Flash Creep i oczywiście uwielbiani Old Marinners i inni. Zespół Sąsiedzi przywiezie swoją najnowszą płytę „W kieszeni dolar”.

Program
piątek, 18 maja 2018, STARA SZKUTNIA, ul. Wólczańska 40/42, godz. 20:00
KONCERT INAUGURACYJNY W STAREJ SZKUTNI
Wystąpią (przewidywana kolejność):
CZTERY REFY
GUMOWE SZEKLE
NORTH WIND
OLD MARINNERS

piątek, 18 maja 2018, KEJA PUB, ul. Kopernika 46, godz. 21:00
KONCERT INAUGURACYJNY W KEI
Wystąpią (przewidywana kolejność):
CZTERY REFY
OLD MARINNERS
FLASH CREEP
GUMOWE SZEKLE

sobota, 19 maja 2018, Duże Kino ŁDK, ul. Traugutta 18, godz. 16:00
JUŻ WYPŁYWA STATEK W MORZE
Wystąpią (przewidywana kolejność):
CZTERY REFY
FLASH CREEP
PERŁY I ŁOTRY
– przerwa
SĄSIEDZI
Andrzej Korycki i Dominika Żukowska

sobota, 19 maja 2018, Duże Kino ŁDK, ul. Traugutta 18, godz. 20:00
KIEDY Z MORZA WRACA JACK
Wystąpią (przewidywana kolejność):
GUMOWE SZEKLE
NORTH WIND
PERŁY I ŁOTRY
– przerwa
SĄSIEDZI
CZTERY REFY
ALL HANDS

Uwaga: Każdy koncert jest inny, utwory nie powtarzają się, wykonawcy biorący udział w dwóch koncertach przedstawią inny repertuar. Bilety można już kupić przez internet na www.joter.pl Na każdy z
koncertów obowiązuje inny bilet. Bilety są numerowane, miejsca nie. I koncert -25 zł, II koncert – 35 zł. Zakup biletu przez internet do Keja Pubu nie gwarantuje miejsca przy stoliku. Rezerwacji miejsc należy dokonać telefonicznie (tel. 609 152 420) podając numer opłaconego zamówienia lub nazwisko.

Cena biletu na koncert w Starej Szkutni wynosi 30 zł. W tej samej cenie jest bilet na koncert w Keja Pubie. Bilety na piątkowe koncerty można także nabyć w tradycyjny sposób w miejscach koncertów w godzinach otwarcia lokalu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
03_foto_Joanna_Szproch
Koncerty w Łodzi – grudzień 2012
burning
Burning Down The House vol. 7
donguralesko
Donguralesko w Dekompresji

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*