Projekt Rockowanie. Gramy Maanam dobiega końca. Już 28 listopada odbędzie się transmisja na żywo z wielkiego finału festiwalu. Kto tym razem zagra najlepiej i zgarnie nagrody?

Finaliści zostali wybrani na podstawie nadesłanych wcześniej nagrań. Z całej Polski do ścisłej czołówki zespołów zakwalifikowali się:

-SAD JAJ
-BRUKLIN
-GARBATE ANIOŁKI

-TFB /THE FREEDOM BIRDS/
-PART OF THE KITCHEN
-JUSTYNA JARY

Zespoły konkurować będą o nagrody finansowe oraz voucher na profesjonalną realizację teledysku. Pula nagród wynosi 8 000 zł. O wygranej zadecyduje profesjonalne jury, w którego skład wchodzą:

  • Bogdan Kowalewski – polski gitarzysta basowy, w latach 1980–1986 oraz 1991–1992 grał w zespole Maanam.
  • Tomasz Łossowski – polski perkusista, muzyk sesyjny, edukator. Jeden z najbardziej znanych perkusistów w Polsce. W projekcie realizował zajęcia perkusyjne w ramach warsztatów mistrzowskich.
  • Marcin Tercjak – polski dziennikarz i prezenter radiowy, dziennikarz telewizyjny zajmujący się tematyką muzyczną i filmową, producent muzyczny a także animator kultury związany z Łodzią. Współzałożyciel i twórca Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych „Soundedit”.

Koncert finałowy odbędzie się w studio Radio Łódź – patrona projektu. Z powodu pandemii będzie miał formułę zamkniętą, jednak bitwy zespołów można obejrzeć już 28 listopada poprzez transmisję na żywo: https://www.facebook.com/lodzkidomkultury/live

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Turbo_Lodz
Turbo w Łódzkim Domu Kultury
kultura
Piotrkowska Kameralnie
Grażyna Łobaszewska w The Rollin’ Barrel

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*