Koncert_Krzysztofa_Kiljanskiego_w_CH-R_SukcesjaKrzysztof Kiljański to jeden z największych dżentelmenów polskiej sceny muzycznej – zawsze elegancki, męski. Przez media często nazywany polskim Sinatrą. Na swoim koncie ma wiele przebojów m.in. Prócz Ciebie nic, który nagrał w duecie z Kayah. Jego największe hity będzie można usłyszeć na scenie w CH-R Sukcesja już 7 maja o godzinie 18:00. Bezpłatny godzinny koncert odbędzie się na poziomie -1 przy fontannach. Po koncercie artysta znajdzie czas dla swoich fanów na podpisywanie płyt.

Krzysztof Kiljański to laureat najważniejszych polskich nagród muzycznych, w swoim dorobku posiada m.in. Superjedynkę, Fryderyki, czy Złotą Tarkę. Słuchacze pokochali go za jego aksamitny, delikatny głos – jego debiutancka płyta sprzedała się w niemal 100-tysięcznym nakładzie. Ma na swoim koncie wiele eksperymentów muzycznych – wspólnie z zespołem Yugopolis wyczarował bałkańskie przeboje, odkrył na nowo piosenki Jonasza Kofty. W 2014 roku nagrał płytę Duety, którą współtworzyły divy polskiej sceny muzycznej – m.in. Kayah, Halina Młynkova czy Grażyna Szapołowska.

7 maja Krzysztof Kiljański wystąpi wspólnie z The New Warsaw Trio, którego repertuar obejmuje standardy jazzowe i muzykę tangową. Muzycy grają na akordeonie, kontrabasie i klarnecie, co pozwala im tworzyć niezwykłe aranżacje. Wspólnie z Krzysztofem Kiljańskim, z okazji setnej rocznicy urodzin Jeremiego Przybory, wydali płytę zatytułowaną Przybora, która została nagrana.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
curlyheads
Curly Heads w Scenografii
bubliczki
LDZ Alternatywa 2015: Bubliczki
The Breez, Vint Age Hysteria i Afroporno w The Rollin; Barrel

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*