krakow19 i 20 sierpnia 2016 – oto daty Kraków Live Festival, który powraca po ubiegłorocznej, niezwykle udanej edycji! Jej największą gwiazdą był Kendrick Lamar, autor najważniejszej płyty 2015 roku według zgodnej opinii publiczności i dziennikarzy. Pierwszych artystów #KLF2016 poznamy już w połowie marca.

W 2016 roku Kraków Live Festival wyjątkowo odbędzie się w dobrze znanej i lubianej lokalizacji. Artyści wystąpią na dwóch festiwalowych scenach na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego  w Krakowie. Tuż obok Main Stage i Kraków Stage powstanie pole namiotowe.
Wszystkie atrakcje dla uczestników będą dostępne w jednym miejscu!

Kraków Live Festival to wielkie święto dla fanów muzyki i zarazem jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w tej części Europy. Co roku kilkudziesięciotysięczna publiczność odwiedza południe Polski, aby poznać najciekawsze brzmienia światowej sceny muzyczne. Kraków Live Festival to nie tylko dwa dni na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego – codziennie, w ramach karnetu festiwalowego, można będzie zwiedzać najważniejsze instytucje kulturalne  w Krakowie oraz brać udział w imprezach klubowych czy specjalnych wydarzeniach towarzyszących.

Organizatorem festiwalu jest Fundacja Alter Art.  Mecenat nad wydarzeniem sprawuje Gmina Miejska Kraków. Więcej informacji na www.livefestival.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
top2016
Top Łódź Festiwal 2016 – informacje
Koncert Osiecka, Młynarski, Przybora w Teatrze Wielkim
jeru-lodz-poster
Jeru The Damaja w New Yorku

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*