TEDE, Akurat, Jeru The Damaja, Fisze Emade, Pablopavo, Maleńczuk, Klezmafour, Artur Gadowski, Blue Cafe, Cochise, Neony, Mjut, Kev Fox i Smolik, Necromicon, Little White Lies, Ödemarken, Man And Dog Play Cat Music, Lasse Matthiessen, Henry David’s Gun, Sasha Boole, Bovska, Żywizma, Deerhoof, LXMP, Rogier Telderman Trio. Female Metal Voices Festival, Adi Jazz Festival i Urbanator Days. Plus finały Songwriter Łódź Festiwal i Letniej Akademii Jazzu. Tak wygląda muzyczny wrzesień w Łodzi.

2 września swoją działalność zainauguruje Balanga, wystąpią tam m.in. Cliver (2 września), Playboys i Letni Chamski Podryw (3 września), Piękni i Młodzi (9 września) oraz Diley (10 września). W Tawernie Pepe Verde pojawią się – Lech Dyblik (2 września), Artur Gadowski (7 września), Blue Cafe (9 września). 11 i 24 września w Teatrze Muzycznym odbędzie się Adi Jazz Festival, 17 września wystąpi tam Maleńczuk. W Żarty zartami wystąpią m.in. Lasse Matthiessen (19 września), Henry David’s Gun (25 września) i Sasha Boole (29 września).

2 września w Art_Inkubatorze wystąpi Żywizna, a 9 września Deerhoof, LXMP. 2 września w Filharmonii Łódzkiej zagra Klezmafour, 3 września w Tekturze Ödemarken, 14 września w Z innej beczki pojawi się Man And Dog Play Cat Music, a 18 września w Pasażu Schillera odbędzie się koncert w ramach Urabanator Days 23 września w Bedroomie pojawi się TEDE, 29 w Szafie Rogier Telderman Trio,

Patronaty Plastra: 3 września na Piotrkowskiej Mixer Regionalny z udziałem grupy Zgiełk, Zeusem, Pablopavo i Ludziki oraz Fiszem i Emade, 7 września w New Yorku zagra Jeru The Damaja, 10 i 11 na terenie OFF Piotrkowska konkurs muzyczny Baczyńskiego, 13 września Akurat w Domu Literatury, 24 września Female Metal Voices Festival w Łódzkim Domu Kultury.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


WRZESIEŃ 2016
(aktualizacja 1 września 22:12)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
we wrześniu brak informacji o koncertach
Akademia Muzyczna w Łodzi – Sala Koncertowa, Żubardzka 2
we wrześniu brak informacji o koncertach
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
2 września 20:00 Bovska i Piotr Zioła
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
we wrześniu brak informacji o koncertach
Arturówek
3 września 17:00 Gala Disco Polo
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
we wrześniu brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
we wrześniu brak informacji o koncertach
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
2 września 20:00 Markus P + Rokets
Bajkonur, Piłsudskiego 135
we wrześniu brak informacji o koncertach
Balanga, Struga 8/10
2 września
3 września
9 września
10 września
21:00 Cliver
21:00 Playboys + Letni Chamski Podryw
21:00 Piękni i Młodzi
21:00 Diley
Bedroom, Moniuszki 4a
23 września 20:00 TEDE
Buddha Pub, Tymienieckiego 22/24
we wrześniu brak informacji o koncertach
Cabaret, Tuwima 1/3
we wrześniu brak informacji o koncertach
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
3 września
14 września
24 września
21:00 Jolly Rogers
21:00 Edmund Jeffery
20:00 Cosmic Shapes
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
we wrześniu brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
we wrześniu brak informacji o koncertach
Cotton Club, Politechniki 9a
we wrześniu brak informacji o koncertach
DalekoBlisko (OFF Piotrkowska)
we wrześniu brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska 138/140
1 września 21:00 Red Mecca + Procesor Plus
Dom Literatury, Roosevelta 17
13 września 17:45 Agnellus i Akurat – PATRONAT PLASTRA
Dom Towarzystwa Kredytowego, Pomorska 21
we wrześniu brak informacji o koncertach
EC-1, Targowa 1/3
we wrześniu brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
2 września
9 września
20:30 Żywizna
21:30 Deerhoof LXMP
Ferajna, Piotrkowska 79
we wrześniu brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
2 września 19:00 Klezmafour
Futurysta, al. Politechniki 7
23 września 22:00 Free Time
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
we wrześniu brak informacji o koncertach
Grzałka 55, Piotrkowska 55
we wrześniu brak informacji o koncertach
Hala EXPO (stara), Stefanowskiego 30
we wrześniu brak informacji o koncertach
Infinity, Piotrkowska 81
6 września
13 września
20 września
27 września
19:00 Kamila Jaskrowska i Michał Makulski
19:00 Mokka
19:00 Ola Skonieczna i Kamil Szewczyk
19:00 Kamila Jaskrowska i Michał Makulski
Irish Pub, Piotrkowska 77
1 września
2 września
3 września
8 września
9 września
10 września
15 września
16 września
17 września
22 września
23 września
24 września
29 września
30 września
20:00 Agnieszka Nastarowicz
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Ceili
20:00 Moliendo Cafe
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Bartek Grzanek
20:00 Agnieszka Nastarowicz
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Koncert Niespodzianka
20:00 Angie i Lofi
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Ceili
20:00 Agnieszka Nastarowicz
20:00 Drake
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
we wrześniu brak informacji o koncertach
Keja Pub, Kopernika 46
2 września
8 września
17 września
23 września
24 września
30 września
20:00 Lourence Jones
19:00 Jan Kondrak
21:00 Janusz Nastarowicz
21:00 Męski Punkt Widzenia
21:00 Toolmaker
21:00 Zespół Dnia Następnego
Kij, Jaracza 45
10 września
24 września
21:00 Samokhin Band
19:00 Alegorya
Kino Bodo, Rewolucji 1905 r. 78/80
we wrześniu brak informacji o koncertach
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
16 września
30 września
19:00 Paweł Wójcik
18:00 Koncert Agnieszki Greinert i studentów PWSFTviT
Krańcoofka, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego)
2 września
9 września
23 września
24 września
30 września
20:00 Vierna & The Cassino & 4GET
20:00 Moron, Corona
20:00 Benefit Na Łódzkie Fóódy
19:00 Royal kids of the 1977, Szewska pasja, On yer bike
19:00 Aether, Fireball, Livermorium
Lokal, Pasaż Schillera
we wrześniu brak informacji o koncertach
Lordi’s, Piotrkowska 102
we wrześniu brak informacji o koncertach
ŁSSE, Tymienieckiego 22
we wrześniu brak informacji o koncertach
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
17 września
23 września
24 września
29 września
18:00 Czerwony Tulipan
19:00 Rockowanie ku pamięci Andrzeja Zarzeckiego
18:00 Female Metal Voices Festival – PATRONAT PLASTRA
20:00 Necronomicon / Hortus Animae / Hatrix
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
we wrześniu brak informacji o koncertach
Manufaktura, Drewnowska 58
2 września
7 września
9 września
20:00 Lech Dyblik (w Tawernie Pepe Verde)
20:00 Artur Gadowski (w Tawernie Pepe Verde)
20:00 Blue Cafe (w Tawernie Pepe Verde)
Młynarska 32
11 września 16:30 Zespół Łukasza z Bałut, Julia Hołówko i Mateusa Szymczak, Little White Lies
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
we wrześniu brak informacji o koncertach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
we wrześniu brak informacji o koncertach
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
we wrześniu brak informacji o koncertach
New York, Piotrkowska 62
1 września
2 września
3 września
7 września
8 września
9 września
10 września
14 września
15 września
16 września
17 września
21 września
23 września
24 września
28 września
30 września
20:00 Bandaż Duo
22:00 Gray Smoke
22:00 Samokhin Band
19:00 Jeru The Damaja – PATRONAT PLASTRA
20:00 Dead Richard, Rixari, Backwater, OCD
19:00 Jolly Roger 22:00 Dave Elis Blues Band
22:00 Obraski i Bandaż Elastyczny
20:00 New York Festiwal: Aleksandra Kutrzepa, Eleanor Gray, Freakshow
20:00 Małgorzata Frontczak Akustycznie
19:00 Nocny Kochanek
19:00 aGain 22:00 Detox
20:00 New York Festiwal: Hell Device, M’Ndavi, Bellow The Life
22:00 Gabustic Quartet
22:00 2Faces
20:00 New York Festiwal: No Brothers, Pływaczyk & Łęcki, Wojtek Świtała
21:00 4 Szmery
Niebostan, Piotrkowska 17
we wrześniu brak informacji o koncertach
NoToTu Teatr, Plac Komuny Paryskiej 5a
we wrześniu brak informacji o koncertach
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
10 września
11 września
17:30 Konkurs Baczyńskiego m.in. Cochise, ANKH – PATRONAT PLASTRA
17:30 Konkurs Baczyńskiego m.in. Neony, Mjut – PATRONAT PLASTRA
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
we wrześniu brak informacji o koncertach
Park Julianowski
17 września 16:00 4 Refy
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
3 września
18 września
17 Mixer: Zgiełk, Zeus, Pablopavo, Fisz Emade (Piotrkowska) – PATRONAT PLASTRA
17 Urbanator Days 2016 – koncert (Pasaż Schillera)
Pogonowskiego 45
20 września Secret Show na Pogonce
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
we wrześniu brak informacji o koncertach
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
we wrześniu brak informacji o koncertach
Scenografia, Zachodnia 81/83
we wrześniu brak informacji o koncertach
Sezon, Piotrkowska 121
we wrześniu brak informacji o koncertach
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
we wrześniu brak informacji o koncertach
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
we wrześniu brak informacji o koncertach
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
we wrześniu brak informacji o koncertach
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
we wrześniu brak informacji o koncertach
Sukcesja, Politechniki 1
we wrześniu brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
29 września 20:00 Rogier Telderman Trio
Tektura (Tymienieckiego – Art_Inkubator)
3 wrzesnia 20:30 Ödemarken
Teatr Arlekin, Wólczańska 5
we wrześniu brak informacji o koncertach
Teatr Mały w Manufakturze
we wrześniu brak informacji o koncertach
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
11 września
17 września
24 września
18:00 Adi Jazz Festival 2016
19:00 Maleńczuk – Jazz for idiots
18:00 Adi Jazz Festival 2016
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
we wrześniu brak informacji o koncertach
Teatr Pinokio, Kopernika 16
we wrześniu brak informacji o koncertach
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
we wrześniu brak informacji o koncertach
Teatr Szwalnia, Struga 70
we wrześniu brak informacji o koncertach
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
we wrześniu brak informacji o koncertach
Teatr V6, Żeromskiego
we wrześniu brak informacji o koncertach
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
1 września 20:00 Teddy Jr.
Williamsburg, Piotrkowska 6
we wrześniu brak informacji o koncertach
Woonerf, 6. sierpnia
3 września
10 września
20:00 Songwriter Łódź Festiwal: Olenderek, Kilgoure
20:00 Songwriter Łódź Festiwal: Kev Fox i Smolik
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
1 września
29 września
19:00 LAJ: Aleksandra Tomaszewska i Polska Orkiestra Radiowa
19:00 Maia Castro
Z innej beczki (Moniuszki 6)
14 września 20:00 Man And Dog Play Cat Music
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
3 września
7 września
19 września
25 września
29 września
20:00 Cute Mess + Soaps
20:00 Tania O + Rosa Vertov
20:00 Lasse Matthiessen
20:00 Henry David’s Gun
20:00 Sasha Boole 

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Snorri_Helgason
Snorri Helgason będzie promował swój najnowszy album w Owocach i Warzywach
Michał Wiśniewski & Andrzej Wawrzyniak w Scenografii
urbanator
11. Urbanator Days w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*