luxtorpedaLuxtorpeda, Zjednoczeni Sound System, Kensington, Bonson, HuczaHucz, Małpka, Włodi, Pink Freud, The Dumplings, Moskwa, Klub Zdesperowanych Romantyków, The Stylacja, Zakopower, Philip Bracken, Sasha Boole, Pandadread, Ear Jacob, Bez Jacka, AXMusique, Youngs Stadium Club, Jóga, Alegorya. Plus 11 stycznia koncerty w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak wygląda muzyczny styczeń w Łodzi.

W Luce wystąpią m.in. 10 stycznia Valkenrag, Nerville, Serpent Seed i Santer, 23 stycznia Kensington, 24 stycznia Sthenia, 747, AntykWariat i Broken Resistance, a 31 stycznia Małpa i Sensi. Od 15 do 17 stycznia III urodziny lodzkirap.pl – na scenie pojawią się m.in. Bonson, HuczaHucz, Quebonafide, Dwa Sławy, VNM i BRO.  W Stereo Krogs co tydzień coś innego: 9 stycznia Soundfear, Prival i Fireball, 10 stycznia Muddy Berry, Ebmose i Sith, 16 stycznia Rusty Rage, 17 stycznia The Stylacja, 23 stycznia Klub Zdesperowanych Romantyków, 24 stycznia Gemini Abyss czy 30 stycznia Moskwa. W Grandzie pojawią się m.in. 9 stycznia Earl Jacob i Zbóje, 10 stycznia Pandadread, 18 stycznia Deafault, Maaaa i Purgist, a 23 styczmia Podziemna Scena Rap.

5 stycznia w Teatrze Muzycznym zagra Zakopower. 8 stycznia w Z innej beczki wystąpi Phillip Bracken, a 26 stycznia Sasha Boole. W Bagdad Cafe 9 stycznia wystąpi Włodi. Tego samego dnia w Łączniku usłyszymy The Dumplings. W dawnych zakładach Wi-Ma zagra również, 23 stycznia, Pink Freud. 17 stycznia w DOMu niezwykły występ Zjednoczonych Sound System 24 stycznia w Bedroomie pojawi się Luxtorpeda. 31 stycznia w Lokalu wystąpi AXMusique.

Patronat Plastra: 10 stycznia w Cafe Bar Poczekalnia zagra Jóga, 31 stycznia w Stereo Krogs odbędą się ósme urodziny zespołu Alegorya.


STYCZEŃ 2015
(aktualizacja 15 stycznia 10:55)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
11 stycznia
17 stycznia
18 stycznia
20:00 Patryk Daszkiewicz – Byle do wiosny
22:00 Psychocukier & Nathalie And The Loners
20:00 Héctor Rey / Piotr Tkacz
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
w styczniu brak informacji o koncertach
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
16 stycznia Fusion Generation Project
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
w styczniu brak informacji o koncertach
Bagdad Cafe, Jaracza 45
7 stycznia
9 stycznia
14 stycznia
15 stycznia
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Włodi x DJ B
19:00 The Melons
20:00 Rogal Salut Sound, Tun Up Sound, G-Hot Sound
Bajkonur, Piłsudskiego 135
2 stycznia
16 stycznia
19:30 Owerflow + Broken Resistance
20:00 Koncer Szkoły Marka Kądzieli + Są Gorsze
Bedroom, Moniuszki 4a
24 stycznia 20:00 Luxtorpeda
Biblioteka, róg Struga
w styczniu brak informacji o koncertach
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
10 stycznia 20:00 Jóga – PATRONAT PLASTRA
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
w styczniu brak informacji o koncertach
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
w styczniu brak informacji o koncertach
DalekoBlisko (OFF Piotrkowska)
w styczniu brak informacji o koncertach
DOM, Piotrkowska 138/140
15 stycznia
16 stycznia
17 stycznia
22 stycznia
23 stycznia
31 stycznia
20:00 Cała Góra Barwinków – odwołane
19:30 BDTH 12: NoNe + The Corpse
22:00 Zjednoczeni Sound System
21:00 Masala Soundsystem
22:00 XXANAXX dj set  
19:30 BDTH 13: Day Before Death, The John Doe’s Burial, Knockdown
Dom Literatury, Roosevelta 17
w styczniu brak informacji o koncertach
Dżazuu, Piotrkowska 138/140
w styczniu brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
10 stycznia 20:00 Filids + Reelandia
Ferajna, Piotrkowska 79
w styczniu brak informacji o wydarzeniu
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
w styczniu brak informacji o koncertach
Granda, Rewolucji 1905 r. 48
9 stycznia
10 stycznia
18 stycznia
23 stycznia
24 stycznia
29 stycznia
21:00 Earl Jacob i Zbóje
21:00 Pandadread, Jah Loce, Good Vibes
21:00 Deafault, Maaaa, Purgist, Trauma Unit
21:00 Podziemna Scena Rap – ŁDZ Baby
20:00 The Vibrators
20:00 Junior Stress & Sun El Band + Duberman
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w styczniu brak informacji o koncertach
Irish Pub, Piotrkowska 77
2 stycznia
3 stycznia
7 stycznia
8 stycznia
9 stycznia
10 stycznia
14 stycznia
15 stycznia
16 stycznia
17 stycznia
21 stycznia
22 stycznia
23 stycznia
24 stycznia
28 stycznia
29 stycznia
30 stycznia
31 stycznia
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Krzysztof Brzeziński
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Qbek Duo
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Krzysztof Brzeziński
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 The Melons
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Krzysztof Brzeziński
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Club De Paris
20:00 Sin Trinity
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Krzysztof Brzeziński
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Funny Fingers
20:00 Mama Rockberry
20:00 Agnieszka Nastarowicz i Krzysztof Brzeziński
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Penny Jerz
20:00 Back Up
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
10 stycznia
16 stycznia
17 stycznia
19 stycznia
24 stycznia
31 stycznia
21:00 Zgiełk
21:00 Rambo Jet
20:00 Koncert urodzinowy – Bandaż Elastyczny + Grey Smoke
20:00 Alternacja + Second Denial
20:00 Overhood i Pathology
21:00 Danny Boy Experience
Keja Pub, Kopernika 46
9 stycznia
10 stycznia
14 stycznia
16 stycznia
17 stycznia
18 stycznia
23 stycznia
30 stycznia
31 stycznia
22:00 Janusz Nastarowicz
21:00 Flash Creep
20:00 Joe & Lazy Fellow
21:00 Zespół Dnia Następnego
21:00 Caryna
19:00 Jurij Tokar
19:00 Andrzej Korycki i Dominika Żukowska 21:00 JRM
21:00 Bez Jacka
21:00 EKT Gdynia
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
w styczniu brak informacji o koncertach
Krańcoofka, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego)
17 stycznia
24 stycznia
20:00 Sabotage i Mad Teacher
20:00 Operate
Lokal, Pasaż Schillera
31 stycznia 22:00 AXMusique
Lordi’s, Piotrkowska 102
w styczniu brak informacji o koncertach
Luka, Zachodnia 26
10 stycznia
15 stycznia
16 stycznia
17 stycznia
23 stycznia
24 stycznia
31 stycznia
19:00 Valkenrag, Nerville, Serpent Seed, Santer
19:00 III urodziny lodzkirap.pl: Bonson, HuczaHucz, Gedzila
19:00 III urodziny lodzkirap.pl: Quebonafide, Dwa Sławy, Deys
19:00 III urodziny lodzkirap.pl: VNM, Sitek, BRO, RY23 i inni
20:00 Kensington + ufly
20:00 Asthenia, 747, Antykwariat, Broken Resistance
20:00 Małpa, Sensi, Sarius, Arnii
Łącznik, Piłsudskiego 135
9 stycznia
23 stycznia
30 stycznia
21:00 The Dumplings
21:00 Pink Freud
22:00 Novika + Lex + Smolny
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
23 stycznia 19:00 People of The Haze, Gray Smoke
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
w styczniu brak informacji o koncertach
Manufaktura, Drewnowska 58
11 stycznia 10:00 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Monopolis, Wydawnicza 4
w styczniu brak informacji o koncertach
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
w styczniu brak informacji o koncertach
Muzeum Sztuki/ms cafe, Więckowskiego 36
w styczniu brak informacji o koncertach
Niebostan, Piotrkowska 17
9 stycznia 21:00 Bałkański Sylwester Prawosławny
Oficyna, Gdańska 19
w styczniu brak informacji o koncertach
OFF Piotrkowska, Piotrkowska 138/140
w styczniu brak informacji o koncertach
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w styczniu brak informacji o koncertach
Piotrkowska
11 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Pogonowskiego 25
13 stycznia 20:30 Young Stadium Club
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
23 stycznia 19:30 Lora Szafran i Siergiej Wowkotrub Gypsy Swing Quartet
Scenografia, Zachodnia 81/83
w styczniu brak informacji o wydarzeniach
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w styczniu brak informacji o wydarzeniach
Stereo Krogs, Zielona 8
9 stycznia
10 stycznia
16 stycznia
17 stycznia
23 stycznia
24 stycznia
30 stycznia
31 stycznia
21:00 Soundfear, Prival, Fireball
21:00 Muddy Berry, Ebmose, Sith
21:00 Rusty Rage
21:00 The Stylacja
21:00 Klub Zdesperowanych Romantyków
21:00 Gemini Abyss
21:00 Moskwa
21:00 Alegorya + Voltage – PATRONAT PLASTRA
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
w styczniu brak informacji o koncertach
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
w styczniu brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
16 stycznia 20:00 Balkan Sevdan
Tektura Tymienieckiego – Art_Inkubator
31 stycznia 21:00 Solution
Teatr Mały w Manufakturze
w styczniu brak informacji o koncertach
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
5 stycznia
25 stycznia
19:00 Zakopower kolędowo
17:00 I Love New York
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
w styczniu brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
16 stycznia
23 stycznia
31 stycznia
20:00 World of Dreams Festival
19:00 Tymon Tymański
20:00 Marika i LUC
Z innej beczki (Moniuszki 6)
8 stycznia
26 stycznia
19:30 Phillip Bracken
20:00 Sasha Boole

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Die Perspektive w Fabryce Sztuki
fmvf
Female Metal Voices Festival w Łódzkim Domu Kultury
Tymon Tymański w TU

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*