nopZucchero, Lisa Stansfield, Simple Minds w ramach Night Of The Proms, Macklemore & Ryan Lewis, Stanisława Celińska,, Beata i Bajm, Dawid Kwiatkowski, O.S.T.R., Hania Stach, Chemia, TAU, Bracia Figo Fagot, Edyta Bartosiewicz, Limboski, Raz Dwa Trzy, Kult, Strachy Na Lachy, Voo Voo, Paluch, DonGuralEsko, Sobota, Patokalipsa, Żywiołak, Kabanos, Another Pink Floyd, Manfredi & Johnson, Hoszpital, Ted Nemeth.

Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele, Nomalsi, Martyna Jakubowicz, Jary Oz, Skafander, Kaliber 44, Organek, Kortez, Natalia Nykiel, Melisa, The Stubs, Xenony, SPOIWO, Bielas i Marynarze, Nagrobki, X, Animators, Black Radio, Karolina Czarnecka, The Washing Machine, Blade Loki, Bruno Schulz a także Półfinały konkursu Emergenza, Spring Prog Days, 41. edycja YAPY. Tak wygląda muzyczny marzec w Łodzi.

W Atlas Arenie pojawią się kolejno – 6 marca Beata i Bajm, 12 marca Night Of The Proms (m.in. Zucchero, Lisa Stansfield, Simple Minds), a 18 marca Macklemore & Ryan Lewis.

W Bedroomie natomiast m.in. 5 marca Dawid Kwiatkowski, 11 marca O.S.T.R., 12 marca Paluch i 19 marca DonGuralEsko. W New Yorku wystąpi m.in. 3 marca Hania Stach, 10 marca Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele, 11 marca Normalsi, 13 marca Martyna Jakubowicz, 20 marca Jary Oz i Navigator, 23 marca Skafander.

W Scenografii usłyszyły m.in. 4 marca Chemię, 6 marca Another Pink Floyd, 10 marca TAUa, 12 marca Braci Figo Fagot i 20 marca Kabanos. W WYtwórni kolejno 4 marca – Kaliber 44, 5 marca – Organek, 6 marca – Kortez, 10 marca – Edyta Bartosiewicz Acoustic Trio, 12 marca – Limboski, 13 marca – Raz Dwa Trzy, 17 marca – 12 Tenorów, 18 marca – Kult Anplakt, 19 marca – Strachy Na Lachy,  20 marca – Voo Voo i 31 marca – Natalia Nykiel. W Żarty Żartami pojawią się m.in. 4 marca Bruno Schulz, 5 marca Melisa, 11 marca The Stubs, 12 marca Xenony i 13 marca SPOIWO.

W Glow wystąpi 4 marca Sobota, a 25 marca Patokalipsa, w Krańcoofce natomiast usłyszymy 6 marca Karolinę CZarnecką, a 20 marca formację Żywiołak. W Stereo Krogs w marcu m.in. 11 marca Blade Loki, 23 marca Christ Agony.

4 marca w Teatrze Wielkim usłyszymy Stanisławę Celińską, 12 marca w Muzeum Książki Artystycznej kolejny Book Gig. Tym razem wystąpi Ted Nemeth i Hoszpital. 4 i 5 marca w Łódzkim Domu Kultury – Spring Prog Days. Od 11 do 13 marca w starej Hali EXPO odbędzie się 41. edycja YAPY.

Patornat Plastra – 4 marca w Domu Literatury wystąpią Heads. i Vordemfall, a 11 marca Rafał Gorzycki Trio. 17 i 18 marca w Iron Horse odbędą się półfinały Półfinały konkursu Emergenza.

Mapkę z miejscami oraz krótki informator znajdziecie tutaj


MARZEC 2016
(aktualizacja 1 marca 21:07)


Kluby, w których odbywają się koncerty

6 dzielnica, Piotrkowska 102
w marcu brak informacji o koncertach
Akademia Muzyczna w Łodzi – Sala Koncertowa, Żubardzka 2
w marcu brak informacji o koncertach
Akademia Sztuk Pięknych, Wojska Polskiego 121
w marcu brak informacji o koncertach
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Zachodnia 54/56
w marcu brak informacji o koncertach
Ambasada, Zielona 13
w marcu brak informacji o koncertach
Ale Jazz, Rewolucji 1905r 78/80
w marcu brak informacji o koncertach
Atlas Arena, Bandurskiego 7a
6 marca
12 marca
18 marca
18:15 Beata i Bajm
19:00 Night Of The Proms
??:00 Macklemore & Ryan Lewis
Bajka Disco Club, Piotrkowska 90
12 marca
19 marca
20:00 Rockets
20:00 Fliper
Bajkonur, Piłsudskiego 135
w marcu brak informacji o koncertach
Bedroom, Moniuszki 4a
5 marca
11 marca
12 marca
18 marca
19 marca
20:00 Dawid Kwiatkowski
21:00 O.S.T.R.
20:00 Paluch
14:30 Young Stars on Tour
21:00 DonGuralEsko
Buddha Pub, Tymienieckiego 22/24
w marcu brak informacji o koncertach
Cabaret, Tuwima 1/3
w marcu brak informacji o koncertach
Cafe Bar Poczekalnia, Wieckowskiego 16
12 marca
19 marca
20:30 Manfredi & Johnson
20:00 Wicked Giant
Cafe Foto 102, Piotrkowska 102
4 marca 23:00 Bielas i Marynarze
Ciągoty i Tęsknoty, Wojska Polskiego 144a
w marcu brak informacji o koncertach
Cotton Club, Politechniki 9a
w marcu brak informacji o koncertach
DalekoBlisko (OFF Piotrkowska)
17 marca 21:00 Feirin
DOM, Piotrkowska 138/140
5 marca
6 marca
11 marca
20:30 X + Insana
20:00 Nagrobki
21:00 Dreqdsquad
Dom Literatury, Roosevelta 17
4 marca
5 marca
11 marca
20:00 Heads. + Vordemfall – PATRONAT PLASTRA
20:00 Gipsy And The Acid Queen
20:00 Rafał Gorzycki Trio – PATRONAT PLASTRA
Dom Towarzystwa Kredytowego, Pomorska 21
w marcu brak informacji o koncertach
EC-1, Targowa 1/3
w marcu brak informacji o koncertach
Fabryka Sztuki (Art_Inkubator), Tymienieckiego 3
w marcu brak informacji o koncertach
Ferajna, Piotrkowska 79
w marcu brak informacji o koncertach
Filharmonia Łódzka, Narutowicza 20/22
19 marca
20 marca
19:00 Beltaine, Glendalough, VIM
17:00 20:00 Queen symfonicznie
Futurysta, al. Politechniki 7
w marcu brak informacji o koncertach
Galeria Łódzka, al. Piłsudskiego 15/23
w marcu brak informacji o koncertach
Glow Club, Struga 8/10
4 marca
25 marca
20:00 Sobota
20:00 Patokalipsa
Granda, Rewolucji 1905 r. 48
w marcu brak informacji o koncertach
Grzałka 55, Piotrkowska 55
w marcu brak informacji o koncertach
Hala EXPO (stara), Stefanowskiego 30
11 marca
12 marca
13 marca
41. YAPA
41. YAPA
41. YAPA
Irish Pub, Piotrkowska 77
3 marca
4 marca
5 marca
10 marca
11 marca
12 marca
17 marca
18 marca
19 marca
23 marca
24 marca
25 marca
31 marca
20:00 Agnieszka Nastarowicz
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Haze Acoustic Trio
20:00 Agnieszka Nastarowicz
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Funny Fingers
20:00 Drake Sea Folk Group
20:00 Na Razie
20:00 Ceili
20:00 Penny Jerz
20:00 Agnieszka Nastarowicz
20:00 Janusz Nastarowicz
20:00 Agnieszka Nastarowicz
Iron Horse, róg Sienkiewicza i Tuwima
5 marca
12 marca
17 marca
18 marca
19 marca
25 marca
19:00 Black Radio & Animators
21:00 DuoAcoustic
21:00 Półfinały konkursu Emergenza – PATRONAT PLASTRA
21:00 Półfinały konkursu Emergenza – PATRONAT PLASTRA
20:00 Cochise
20:00 Rolling CatHouse + 4GET
Keja Pub, Kopernika 46
4 marca
5 marca
6 marca
8 marca
11 marca
12 marca
18 marca
19 marca
21:00 Zakaz Wyprzedzania
20:00 Byle Do Góry
19:00 Danny Bryant
19:00 Lubelska Federacja Bardów
21:00 Męski Punkt Widzenia
21:00 Własny Port
21:00 Łukasz Nowak i Darko Bugarić
21:00 Na Razie
Kino Bodo, Rewolucji 1905 r. 78/80
w marcu brak informacji o koncertach
Klub Nauczyciela, Piotrkowska 137/139
4 marca 18:00 Barrio Loco
Krakers, Ozorkowska 2/6
w marcu brak informacji o koncertach
Krańcoofka, Piotrkowska 29 (wejście od Więckowskiego)
3 marca
4 marca
6 marca
18 marca
20 marca
20:00 Zaburzenie x Szatt
20:30 Lorneta
20:00 Karolina Czarnecka
20:00 The Perfumes & Freepost
19:00 Żywiołak
Lokal, Pasaż Schillera
17 marca 21:00 Fuego
Lordi’s, Piotrkowska 102
w marcu brak informacji o koncertach
Łódzki Dom Kultury, Traugutta 18
4 marca
5 marca
19:00 Spring Prog Days
19:00 Spring Prog Days
Łódź Kaliska, Piotrkowska 102
w marcu brak informacji o koncertach
Manufaktura, Drewnowska 58
w marcu brak informacji o koncertach
Muzeum Książki Artystycznej, Tymienieckiego 24
12 marca 20:00 Book Gig: Ted Nemeth / Hoszpital / Karlla
Muzeum Miasta Łodzi, Ogrodowa 15
6 marca 18:00 Koncert przedwiosenny
Muzeum Sztuki, Więckowskiego 36
w marcu brak informacji o koncertach
New York, Piotrkowska 62
2 marca
3 marca
4 marca
5 marca
9 marca
10 marca
11 marca
12 marca
13 marca
16 marca
18 marca
19 marca
20 marca
24 marca
25 marca
26 marca
30 marca
31 marca
20:30 Koncert Ebmose i Solution
20:00 Hania Stach
22:00 Velocity
22:00 Detox
20:00 Bandaż Duo
21:00 Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele
22:00 Normalsi
22:00 2 Faces
18:00 Martyna Jakubowicz
20:00 Caro & Tranda
22:00 Los Potatos
22:00 Bandaż Elastyczny
20:00 Jary Oz & Navigator
19:00 Skafander Czarna Pantera Oween&Wujek Dobra Rada
22:00 Samokhin Band i Angie
22:00 Rozdarty Pończoch
20:00 Justyna Panfilewicz
21:00 ROCK’N13
Niebostan, Piotrkowska 17
w marcu brak informacji o koncertach
NoToTu Teatr, Plac Komuny Paryskiej 5a
13 marca (niedziela) 19:00 Śladami Wysockiego i Okudżawy
Owoce i Warzywa, Traugutta 9
w marcu brak informacji o koncertach
Piotrkowska / Pasaż Schillera / Pasaż Rubinsteina
w marcu brak informacji o koncertach
Pogonowskiego 45
16 marca 20:00 The Washing Machine
Przechowalnia, 6 sierpnia 5
5 marca 19:00 Kapela Hanki Wójciak
Przerwa, Wólczańska 128/134
w marcu brak informacji o koncertach
Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, Politechniki 3a
w marcu brak informacji o koncertach
Scenografia, Zachodnia 81/83
4 marca
6 marca
10 marca
12 marca
19 marca
20 marca
19:00 Chemia
19:00 Another Pink Floyd
19:00 TAU
20:00 Bracia Figo Fagot + Magister Ninja
17:00 Bartek Grzanek, Jazzowy Chór Wytwórni, Malik/Wojciechowski
18:00 Kabanos
Sezon, Piotrkowska 121
w marcu brak informacji o koncertach
Soda Underground, Plac Komuny Paryskiej 6
w marcu brak informacji o koncertach
Spaleni Słońcem (OFF Piotrkowska)
w marcu brak informacji o koncertach
Stereo Krogs, Zielona 8
4 marca
5 marca
6 marca
10 marca
11 marca
12 marca
18 marca
19 marca
23 marca
20:00 Pies Mazowiecki
20:00 Drop Pants
19:00 Collapse in Agony
19:30 Tested On Animals
20:00 Blade Loki
19:00 Folk Metal Night
20:00 Virgin Snatch, Triagonal, Hellwood
19:00 Royal Spirit
19:00 Christ Agony, Stillborn, Hybris
Studio Radia Łódź, Narutowicza 130
w marcu brak informacji o koncertach
Studio Radia Żak PŁ, Politechniki 7
w marcu brak informacji o koncertach
Sukcesja, Politechniki 1
w marcu brak informacji o koncertach
Szafa, Rewolucji 1905r. 10
13 marca 19:00 Krejzi Dżezi
Tektura (Tymienieckiego – Art_Inkubator)
w marcu- brak informacji o koncertach
Teatr Arlekin, Wólczańska 5
w marcu brak informacji o koncertach
Teatr Mały w Manufakturze
31 marca 19:15 Robert Kasprzycki
Teatr Muzyczny, Północna 47/51
8 marca 18:30 Ach te baby
Teatr Nowy, Więckowskiego 15
w marcu brak informacji o koncertach
Teatr Pinokio, Kopernika 16
w marcu brak informacji o koncertach
Teatr Rozrywki Lutnia, Piotrkowska 243
18 marca 19:00 Krystyna Sienkiewicz i Adrianna Biedrzyńska
Teatr im. Stefana Jaracza, Kilińskiego 45
w marcu brak informacji o koncertach
Teatr Szwalnia, Struga 70
w marcu brak informacji o koncertach
Teatr Wielki, Plac Dąbrowskiego
4 marca 19:00 Stanisława Celińska
Teatr V6, Żeromskiego
w marcu brak informacji o koncertach
Tubajka, Plac Zwycięstwa 3
w lutym brak informacji o koncertach
Williamsburg, Piotrkowska 6
4 marca
11 marca
19:00 Oly
22:00 XXANAXX dj set
Woonerf, 6. sierpnia
w marcu brak informacji o koncertach
Klub Wytwórnia, Łąkowa 29
4 marca
5 marca
6 marca
10 marca
12 marca
13 marca
17 marca
18 marca
19 marca
20 marca
31 marca
20:00 Kaliber 44
20:00 Organek
19:00 Kortez
19:00 Edyta Bartosiewicz Acoustic Trio
21:00 Limboski
19:00 Raz Dwa Trzy
19:00 12 Tenorów
19:00 Kult Anplakt
20:00 Strachy Na Lachy
19:00 Voo Voo
19:00 Natalia Nykiel
Z innej beczki (Moniuszki 6)
w marcu brak informacji o koncertach
Żarty Żartami, Wólczańska 40/42
4 marca
5 marca
10 marca
11 marca
12 marca
13 marca
19 marca
21 marca
20:30 Buno Schulz
20:00 Melisa / Sierść / Skinny Girls
19:00 The Lemon Lovers
20:00 The Stubs, Sue Ryder
20:00 Xenony
20:00 SPOIWO
21:00 Auride
20:00 Pokusa

Zobacz także:

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
OFF_Spaleni_Sloncem_Tsigunz_Fanfara_Avantura_foto2
Tsigunz Fanfara Avantura w Spaleni Słońcem
zorak
Zorak & Wild Byczes w DOMu
reggae_love_20110213_1602241722
Bednarek w Dekompresji

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*